برگزاری جشنواره غذای سالم با طعم کمک به کودکان سرطانی در مراغه

مراغه – ایرنا – دست پخت کدبانوهای مراغه و طعم دلپذیرغذاهای سنتی درهشتمین جشنواره غذای سالم این شهرستان عرضه شد تا درآمد حاصل از این جشنواره به کودکان سرطانی مراغه اهدا شود.
ادامه مطلب...

روسیاهی عربستان در دل مسلمانان باقی می ماند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت زائران خانه خدا در 18 شهریور 1366 شمسی توسط ماموران رژیم آل سعود گفت: روسیاهی عربستان از اتفاق های حج همانند زخمی تازه در دل مسلمانان باقی می ماند.
ادامه مطلب...

تند باد در مراغه برق قسمتی از شهر را قطع و تردد را مختل کرد

مراغه – ایرنا – وزش باد شدید که از صبح روز جاری/پنج شنبه/ در مراغه آغاز شده بود، به شکسته شدن یک اصله درخت افرا در مقابل سینما ارشاد این شهرستان منجر شد که قطع شدن برق قسمتی از شهر و اختلال در تردد خودروها را به دنبال داشت .
ادامه مطلب...

انتشار کتاب فرهنگ سازها اثری از پژوهشگر مراغه ای

مراغه – ایرنا – دانشنامه ای برای آلات موسیقی با عنوان فرهنگ سازها اثری از طغرل طهماسبی، پژوهشگر مراغه ای توسط انتشارات سوره و با تکیه بر اسناد مکتوب یک هزار ساله ایران منتشر شد.
ادامه مطلب...

مراغه میزبان وزنه برداران نوجوان کشور

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان به عنوان خاستگاه نخستین باشگاه وزنه برداری ایران از 21 تا 23 شهریور سال جاری میزبان وزنه برداران نوجوان کشور است.
ادامه مطلب...

8 تا 8 اخبار آذربایجان شرقی

تبریز - ایرنا - سفر استاندار به شهرستان هریس، راه اندازی واحد مرغداری در شبستر، گازرسانی به 257 روستا و خرید 142 تن گندم مازاد توسط تعاون روستایی آذربایجان شرقی اهم اخبار 24 ساعت گذشته استان را تشکیل می دهند.
ادامه مطلب...

آیت الله انتظاری هشترودی، مجتهدی بود که لقب بحرالعلوم گرفت

مراغه – ایرنا – امام جمعه موقت بستان آباد گفت: مرحوم آیت الله سید جلال موسوی انتظاری هشترودی/1264 تا 1355 شمسی/ از مصادیق علمای آگاه و مجتهدی بود که در تمام مراحل زندگی از احکام اسلامی دفاع و لقب بحرالعلوم را دریافت کرد.
ادامه مطلب...

ایجاد 6 رشته جدید در مراکز علمی کاربردی مراغه

مراغه – ایرنا – در حالی که سیاست های جدید وزارت علوم مبتنی بر جلوگیری از توسعه بی رویه رشته های دانشگاهی است، با توجه به نیاز منطقه به رشته های عمران شهری، چهار رشته کاردانی و دو رشته کارشناسی حرفه ای ناپیوسته در مراکز علمی کاربردی مراغه ایجاد شد.
ادامه مطلب...

روسفیدی میراث فرهنگی در بازسازی مسجد سفید مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه از اجرای طرح بازسازی مسجد تاریخی سفید در خیابان جام جم مراغه با حدود 5 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شرکت آتی ساز خبر داد.
ادامه مطلب...

گشایش نمایشگاه مبلمان در مراغه

مراغه – ایرنا - مدیرعامل نمایشگاه بین المللی باغ شهر سهند مراغه از گشایش دوازدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی کشور در محل این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه 100 شرکت تولید مبلمان و دکوراسیون منزل حضور فعال دارند.
ادامه مطلب...