افتتاح پنج طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در مراغه

مراغه – ایرنا – کار بهره برداری از دو طرح عمرانی و خدماتی و آغاز عملیات اجرایی احداث سه طرح در مراغه همزمان با پنجمین روز از هفته دولت آغاز شد.
ادامه مطلب...

پیاده روی به مناسبت گرامی داشت هفته دولت در عجبشیر

مراغه - ایرنا - مردم شهرستان عجبشیر در چهارمین روز از هفته دولت با شرکت در همایش پیاده روی خانوادگی این هفته را گرامی داشتند تا نشاط پیاده روی در این شهرستان به شور استقبال از دستاوردهای دولت تدبیر و امید تبدیل شود.
ادامه مطلب...

برخورد دولت با حقوق های نجومی نشانه عدالت محوری است

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه برخورد دولت با حقوق های نجومی را نشانه ای از عدالت محوری خواند و گفت: برخورد دولت تدبیر و امید با مسببان حقوق های نجومی نشان داد که رعایت حقوق مردم و انقلاب، خط قرمزی برای دولت است.
ادامه مطلب...

استراتژی دولت با لبیک به رهبری بر اقتصاد مقاومتی متمرکز است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به اینکه همه موظف به لبیک گوئی به رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند، گفت: دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و برنامه های خود را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی معطوف کرده است.
ادامه مطلب...

تخصیص 160 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال توانجویان بهزیستی آذربایجان شرقی

مراغه – ایرنا – معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به خود کفایی چهار بانوی سرپرست خانوار در مراغه گفت: 160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زائی برای توانجویان این استان تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

سه طرح خدماتی و عمرانی در مراغه بهره برداری شد

مراغه – ایرنا – همزمان با هفته دولت سه طرح عمرانی و خدماتی شامل باشگاه تفریحی و اقامتی فرهنگیان، مدرسه 6 کلاسه پاشانژاد روستای ورجوی و نوسازی 50 دستگاه ناوگان تاکسیرانی با صرف 15 میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

مزار شهدای مراغه همزمان با هفته دولت غبار روبی شد

مراغه – ایرنا – همزمان با هفته دولت مزار یک هزار و 427 شهید گلگون کفن مراغه با حضور جمعی از مسئولان محلی، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردمی غبار روبی و عطر افشانی شد.
ادامه مطلب...

بیش از 19 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 19 هزار و 200 نخ سیگار خارجی قاچاق و دستگیری یک نفر در این ارتباط خبر داد.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه – ایرنا – همزمان با دومین روز از هفته دولت چهار طرح عمرانی و خدماتی با صرف 68 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار دولتی و مشارکت مردمی در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

توسعه روستایی موجب افزایش اعتماد مردم به نظام می شود

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: توسعه روستایی به عنوان بخشی از اهداف پیش روی دولت موجب افزایش اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود و در همین راستا 21 طرح از 26 طرح قابل بهره برداری این شهرستان در هفته دولت در مناطق روستایی افتتاح می شود.
ادامه مطلب...