دستاورد سه ساله ای که با کارنامه 34 ساله برابری می کند

مراغه – ایرنا – اگرچه عملکرد دولت در بخش های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی در سطح کشور قابل توجه است اما دستاوردهای سه ساله بخش کشاورزی در مراغه آن چنان درخشان و قابل توجه است که می توان آن را با مجموع عملکرد سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان مقایسه کرد.
ادامه مطلب...

بهره برداری از پنج طرح عمرانی در مراغه با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور

مراغه – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور یک روز مانده به هفته دولت در سال مزین به اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل به مراغه سفر کرد تا پنج طرح عمرانی در شهرستان مراغه با اعتبار 61 میلیارد و 900 میلیون ریال و چندین طرح استانی را به صورت نمادین در این شهرستان افتتاح کند.
ادامه مطلب...

75 درصد از مساکن روستایی کشور تا سال 1405 مقاوم سازی می شود

مراغه – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با اشاره به اینکه تا زمان حاضر یک میلیون و 860 هزار مسکن روستائی در کشور مقاوم سازی شده است، گفت: دولت یازدهم در سال جاری برای بهسازی 200 هزار مسکن روستائی برنامه ریزی کرده است و با تداوم این روند 75 درصد از مساکن روستایی تا سال 1405 شمسی مقاوم سازی می شود.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی از امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری است

مراغه - ایرنا - مدیرکل انتظامی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی این خطه گفت: آذربایجان شرقی یکی از مستعدترین و امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری است.
ادامه مطلب...

حق دولت تدبیر و امید در اطلاع رسانی ادا نمی شود/ ایرنا بازوی توانمند دولت است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: حق دولت تدبیر و امید در خصوص انعکاس عملکرد آن توسط برخی رسانه های جمعی ادا نمی شود که فعالیت خبرگزاری ایرنا به عنوان یک بازوی توانمند رسانه ای فراتر از یک همکار برای دولت است.
ادامه مطلب...

عشق جاوید به دنیای پشت لنز

مراغه – ایرنا – عکس یا فیلم را می توان یک پدیدهٔ علمی اما اتفاقی بزرگ در عرصه صنعت و هنر به شمار آورد؛ هنری که دنیای پشت لنز را به عشقی ماندگار تبدیل می کند تا ثبت لحظه ها به اسنادی برای آینده تبدیل شود.
ادامه مطلب...

سرمایه گذاری 316 میلیارد ریالی برای توسعه روستایی در بخش سراجوی مراغه

مراغه – ایرنا – بخشدار بخش سراجوی مراغه از سرمایه گذاری 316 میلیارد ریالی برای اجرای 67 طرح روستایی در این بخش خبر داد و گفت: 290 میلیارد ریال از این اعتبارات از سوی دولت و 26 میلیارد ریال نیز از محل مشارکت های مردمی تامین می شود.
ادامه مطلب...

2500 نوآموز مراغه ای امسال وارد مراکز پیش دبستانی می شوند

مراغه - ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه از اجرای طرح سنجش نو موزان پنج سال تمام از اول شهریور سال جاری خبر داد و گفت: امسال حدود 2 هزار و 500 نوآموز مراغه ای در 70 مرکز پیش دبستانی این شهرستان مشغول تحصیل می شوند.
ادامه مطلب...

کمبود نقدینگی، پاشنه آشیل صنایع کوچک و متوسط

مراغه – ایرنا – نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کلان کشور بر کسی پوشیده نیست، اما احیای بیشتر واحدهای زمین گیر شده در نوسان نرخ ارز در اواخر دولت قبل، همچنان با حلقه مفقوده ای با عنوان کمبود نقدینگی روبرو است.
ادامه مطلب...

26 طرح عمرانی و خدماتی در مراغه بهره برداری می شود

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: همزمان با هفته دولت 26 طرح عمرانی و خدماتی با 296 میلیارد ریال هزینه در این شهرستان به بهره برداری می رسد و 6 طرح دیگر کلنگ زنی می شود.
ادامه مطلب...