آموزش های سالمندی در ورطه بی رغبتی مخاطبان

مراغه – ایرنا – حلقه مفقوده سرزندگی و عزت اجتماعی در دوران سالمندی را باید در آموزش های دو جانبه سالمندان و اطرافیان آنان جستجو کرد؛ آموزش هایی که به عنوان یکی از دستاوردهای ناملموس طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید با بی رغبتی مخاطبان مواجه است.
ادامه مطلب...

کارگاه هنرهای تجسمی و خوشنویسی با موضوع مدافعان حرم در مراغه

ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: خیران سنت های حسنه را در جامعه نهادینه کنند

مراغه – ایرنا – معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با قدردانی از خیران این شهرستان گفت: خیران سنت های حسنه ائمه اطهار از جمله کمک به نیازمندان را در جامعه نهادینه کنند تا جلوه های زیبای دین مبین اسلام در جهان بیش از پیش تبیین شود.
ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه هنرهای تجسمی و خوشنویسی با موضوع مدافعان حرم در مراغه

مراغه - ایرنا – کارگاه خوشنویسی و نقاشی با موضوع مدافعان حرم در محوطه باز مسجد جامع مراغه برگزار شد تا 35 نفر از هنرمندان این شهرستان ایثار و جانفشانی های مدافعان حرم را در قالب هنر به مخاطبان معرفی کنند.
ادامه مطلب...

برگزاری رزمایش ' الی بیت المقدس' بسیجیان در مراغه

مراغه - ایرنا - رزمایش دو روزه ' الی بیت المقدس ' بسیجیان مراغه با شرکت هشت گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر از بسیجیان خواهر در این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

امنیت مراغه نتیجه اعتماد مردم به پلیس است

مراغه - ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به همکاری های مناسب مردم این شهرستان با پلیس گفت: امنیت کشور و شهرستان نتیجه اعتماد مردم به پلیس و استمرار آن نیازمند تداوم مشارکت های گسترده مردم و دستگاه های اجرایی است.
ادامه مطلب...

دولت در مسیر اقتصاد مقاومتی توسعه صادرات غیرنفتی را در دستور کار دارد

مراغه - ایرنا - نائب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توسعه صادرات غیر نفتی مهم ترین راهبرد کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: دولت تدبیر و امید با تمام توان از توسعه صادرات غیرنفتی حمایت کرده است.
ادامه مطلب...

کریمی مراغه ای پر مخاطب ترین شاعر آذربایجان است/ گنجینه ادبی آذربایجان برای همه ایرانیان

سلیمان پور گفت: به جرات می‌توان گفت که در طول صد سال اخیر شعر هیچ شاعری در آذربایجان به اندازۀ شعرهای استاد کریمی خوانده نشده و او پرمخاطب‌ترین شاعر آذربایجان است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه و نماینده مردم تهران مشکلات این شهرستان را پیگیری کردند

مراغه - ایرنا - سید فرید موسوی، نماینده مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز در زادگاهش مراغه میهمان معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه این شهرستان بود تا برخی از مشکلات و نیازهای کلان این شهرستان بدون نماینده را بررسی کنند.
ادامه مطلب...

تجلیل از ایثارگران فرهنگی مراغه در همایش ماندگاران دفاع مقدس

مراغه - ایرنا -همایش ماندگاران دفاع مقدس به منظور تجلیل از رزمندگان و ایثارگران فرهنگی هشت سال دفاع مقدس با حضور خانواده های ایثارگران و شهدا در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...