80 خانواده محروم آذربایجان شرقی صاحب خانه می شوند

مراغه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی از احداث 80 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد توسط بسیج سازندگی سپاه عاشورا خبر داد و گفت: این واحدهای مسکونی تا پایان سال جاری در اختیار مددجویان قرار می گیرند.
ادامه مطلب...

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی: نبض تئاتر در شهرستان ها می زند

مراغه – ایرنا - معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هنرمندان شهرستانی آغازگر موفقیت های هنری در عرصه های مختلف هستند، گفت: نبض تئاتر در شهرستان ها می زند و هنرمندان شهرستانی با وجود همه مشکلات این هنر را پویا و زنده نگاه می دارند.
ادامه مطلب...

مراغه پایتخت نجوم کشور میزبان اخترشناسان برجسته جهان

مراغه – ایرنا – هشتمین کارگاه پیشرفته اختر فیزیک و سیارات فراخورشیدی کشور در مرکز نجوم و اختر فیزیک مراغه شروع به کارکرد تا پایتخت نجوم کشور به عنوان یکی از یادگارهای خواجه نصیر طوسی بار دیگر میزبان اخترشناسان برجسته ای از کشورهای مختلف جهان باشد.
ادامه مطلب...

هشتمین کارگاه پیشرفته نجوم و اختر فیزیک در مراغه

هشتمین کارگاه ملی نجوم و اختر فیزیک کشور با حضور اساتید دانشگاه از کشورهای ایتالیا‌، هند‌، ارمنستان و ایران از امروز در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

مشکلات شهرک صنعتی مراغه 10 ساله شد

فرماندار مراغه خواستار سرعت بخشیدن به حل مشکل 10 ساله راه دسترسی شهرک صنعتی مراغه شد‌.
ادامه مطلب...

تخصیص 10 هزار میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان های کشور

مراغه - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت با نگاه توسعه زیرساخت های بخش سلامت در سال جاری 10 هزار میلیارد ریال برای تکمیل ساختمان بیمارستان های کشور اختصاص داده است.
ادامه مطلب...

دهه کرامت بهترین فرصت برای درس آموزی از معارف رضوی

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: دهه کرامت بهترین فرصت برای درس گرفتن از معارف رضوی است و کاروان زیر سایه خورشید بهانه ای برای تاسی از الفت رضوی و اهل بیت (ع) باشد.
ادامه مطلب...

مجهز شدن تاکسی به کتابخانه سیار در مراغه

راننده خوش ذوق مراغه‌ای برای گسترش فرهنگ کتابخوانی تاکسی سواری خود را به کتابخانه سیار مجهز کرد‌.
ادامه مطلب...

برگزاری سومین جشنواره بازی های بومی محلی بانوان آذربایجان شرقی در مراغه

دبیر هیأت ورزش‌های روستایی و بومی محلی آذربایجان‌شرقی گفت‌: سومین جشنواره بازی‌های بومی محلی بانوان استان با عنوان حرکت و برکت در مراغه برگزار شد‌.
ادامه مطلب...

تحقق 33 درصدی برنامه های جهادکشاورزی مراغه در اجرای آبیاری های نوین

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به ضرورت مدیریت منابع آبی و احیای دریاچه ارومیه گفت: 33 درصد از برنامه های سال جاری جهاد کشاورزی این شهرستان در بخش آبیاری های نوین تحقق یافت.
ادامه مطلب...