کاوه سودا قهرمان مسابقات فوتسال کارگری شد

مراغه - ایرنا - مسابقات فوتسال کارگری مراغه که با شرکت 12 تیم از واحدهای صنعتی این شهرستان برگزار شد با قهرمانی کاوه سودا پایان یافت.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه: میانگین حقوق کارگران 36 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و با همکاری شورای اسلامی شهر، حقوق کارگران شهرداری در سالجاری به صورت میانگین 36 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: مشارکت مردمی موجب سرعت گرفتن طرح های روستایی...

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با بیان اینکه مشارکت مردمی موجب تسریع در اجرای طرح های روستایی می شود گفت: اولویت اجرای طرح های جدید عمرانی با روستاهایی است که مشارکت مردمی در آنها بیشتر است و اهالی خود برای اجرای طرح ها پیش قدم می شوند.
ادامه مطلب...

هواشناسی: نزولات جوی مراغه 27 درصد بیشتر شده است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه با اشاره به افزایش نزولات جوی نسبت به سال گذشته در این شهرستان گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون (مهرماه 97 تا دهم اردیبشهت 98)،میزان نزولات جوی 308.4 ملیمتر گزارش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 27 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه: 57 درصد بودجه عمرانی است

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به بودجه 89 میلیارد تومانی این شهر در سالجاری گفت: 57 درصد این بودجه عمرانی بوده و مابقی در بخش های اجرایی هزینه می شود که این نشان دهنده رویکرد عمرانی شهرداری است.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: بیش از 5.5کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: پنج کیلو و 580 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از دو قاچاقچی در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

عیدی دانش آموز مراغه ای به کودکان سیل زده اهدا شد

عیدی دانش آموز مراغه ای به کودکان سیل زده اهدا شد دانش آموز مراغه ای در یک اقدام خداپسندانه ،عیدی های خود را جهت کمک به کودکان مناطق سیل زده اهدا نمود.
ادامه مطلب...

مدیرعامل برق منطقه ‌ای آذربایجان: سال 98 خاموشی نخواهیم داشت

مراغه – ایرنا - مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان گفت: با پیش بینی ها و اقدامات انجام شده و در صورت همراهی و صرفه جویی مردم، سال 98 در آذربایجان شرقی خاموشی نخواهیم داشت.
ادامه مطلب...

رئیس شبکه بهداشت: دو تن مواد غذایی فاسد در عجب شیر امحا شد

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان عجب شیر از معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

۷۰ جودوکار آذربایجان شرقی به رقابت‌های کشوری راه یافتند

تبریز – ۷۰ نفر از جودوکاران آذربایجان شرقی مسابقات انتخابی خردسالان و نونهالان استان به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.
ادامه مطلب...