شب فرهنگی یدالله صمدی در زادگاهش، مراغه برگزار می شود/ حضور ثریا قاسمی و فرهاد قائمیان

مراغه – ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: شب فرهنگی یدالله صمدی، کارگردان برجسته سینمای ایران در آستانه روز سینما/21 شهریور/ به همت جمعی از علاقه مندان فرهنگ و هنر در زادگاهش، مراغه برگزار می شود.
ادامه مطلب...

متکدیان از سطح شهر مراغه جمع آوری می شوند

مراغه – ایرنا – معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مراغه از اتمام مراحل آماده سازی مددسرای امید با هدف نگهداری موقت و غربالگری متکدیان این شهر خبر داد و گفت: طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر مراغه طی روزهای آتی اجرا می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار:استفاده 8 روستا از آب شرب شهری کاهش فشار آب در مراغه را به دنبال دارد

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: در حالی که مخزن آب شرب شهر مراغه در وضعیت سربه سری قرار دارد و میزان مصرف با میزان آب آماده توزیع برابری می کند، استفاده 8 روستای این شهرستان از شبکه آب شرب شهری، کاهش فشار آب را در این شهر به دنبال دارد.
ادامه مطلب...

دستاوردهای دولت در مراغه و ضرورت رجوع منتقدان به نهیب وجدان

مراغه – ایرنا – در حالی که دستاوردهای کلان دولت یازدهم با به فرجام رسیدن برجام، مهار تورم، رشد اقتصادی، افزایش صادارت و آزادسازی 30 میلیارد دلار از پول های بلوکه شده کشور امید را به عمل پیوند زده، خدمات گسترده دستگاه های اجرایی در مراغه رجوع منتقدان به نهیب وجدان را اجتناب ناپذیر کرده است.
ادامه مطلب...

تخصیص 250 میلیارد ریال برای پوشش انهار سنتی آذربایجان شرقی

مراغه – ایرنا – مدیر آب و خاک سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: 250 میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی و پوشش انهار سنتی این استان تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

بازگشت عشایر جنوب سهند به قشلاق های آذربایجان

مراغه – ایرنا – عشایر مستقر در دامنه های جنوبی کوه های سهند مراغه پس از سه ماه استقرار در ییلاق و تولید یک هزار و 25تن انواع محصولات دامی و 550 مترمربع قالی و قالیچه نغمه کوچ سر دادند تا با دستی پر به قشلاق های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی برگردند.
ادامه مطلب...

آغاز اردوی تیم ملی سپک تاکرای کشور در مراغه

دومین اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرای کشور برای حضور در مسابقات جهانی تایلند در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

حرکت کاروان 750 نفری راهیان نور مراغه به مناطق عملیاتی

مراغه – ایرنا – اعزام 750 نفری بسیجیان مراغه به مناطق جنگی شمالغرب کشور در قالب کاروان راهیان نور از روز دوشنبه آغاز شد.
ادامه مطلب...

کسب رتبه اول کنترل و مبارزه با جرایم از سوی فرماندهی انتظامی مراغه

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه‌، از موفقیت فرماندهی انتظامی این شهرستان برای کنترل و مبارزه با جرایم ‌و کسب رتبه اول استانی خبر داد.
ادامه مطلب...

آئین های دهه امامت با جلب مشارکت های مردمی باشکوه تر از همیشه برگزار شود

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه با تاکید بر اینکه اهتمام مسئولان برای جلب مشارکت های مردمی در برگزاری آئین های مذهبی ضروری است، گفت: آئین های دهه امامت در سایه جلب مشارکت های مردمی هرچه با شکوه تر برگزار شود.
ادامه مطلب...