فرماندار مراغه:گام نخست در اقتصاد مقاومتی حل مشکل سرمایه گذاران است

مراغه - ایرنا - فرماندار ویژه مراغه گفت: حل مشکلات سرمایه گذاران نیاز مهم این شهرستان برای گام برداشتن در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است.
ادامه مطلب...

کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش بیش از 60 میلیون ریال در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 150 عدد لوازم‌خانگی قاچاق به ارزش بیش از 60 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه اخترفیزیک با حضور محققان خارجی و داخلی در مراغه

مراغه – ایرنا - رئیس مرکز تحقیقات نجوم و اختر فیزیک مرکز مراغه گفت: هشتمین کارگاه نجوم و اختر فیزیک کشور با حضور محققانی از کشورهای ایتالیا، هند، ارمنستان و ایران به مدت پنج روز در این مرکز برگزار می شود.
ادامه مطلب...

مسابقه رادیویی «عفاف و حجاب» در مراغه برگزار میشود

  مسابقه رادیویی «عفاف و حجاب» در مراغه برگزار میشود . روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه   اعلام کرد؛ همزمان با هفته عفاف و حجاب مسابقه رادیویی «عفاف و حجاب» نیز در این شهرستان برگزار میشود .
ادامه مطلب...

مراسم یادبود فیلمساز برجسته ایران ، استاد عباس کیارستمی در مراغه...

مراسم یادبود فیلمساز برجسته ایران ، استاد عباس کیارستمی در مراغه برگزار شد . به همت انجمن سینمای جوانان دفتر مراغه و همزمان با سراسر کشور مراسم یادبود استاد عباس کیارستمی در مراغه برگزار شد .
ادامه مطلب...

فراخوان تاسیس انجمن خیران کتابخانه ساز مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره کتابخانه های عمومی مراغه گفت: این اداره به منظور تاسیس انجمن خیران کتابخانه ساز این شهرستان با صدور فراخوانی آمادگی خود را برای همکاری با تمامی علاقه مندان اعلام کرد.
ادامه مطلب...

خرید 32 هزار تن گندم از کشاورزان آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاوزی آذربایجان شرقی گفت: 32 هزار و 237 تن گندم از 450 تا 500 هزار تن میزان پیش بینی شده استان به صورت تضمینی خریداری شده است.
ادامه مطلب...

شش میلیون تن گندم خریداری شده است/ پیش بینی خرید 10 میلیون تن گندم

مراغه - ایرنا - قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس گفت: این وزارتخانه تا کنون بیش از شش میلیون تن گندم به صورت تضمینی خرید کرده که طبق برنامه میزان خرید باید به 10 میلیون تن برسد.
ادامه مطلب...

30 کشته در جاده مراغه - هشترود از ابتدای امسال

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: کم‌عرض بودن و وضعیت نامناسب آسفالت جاده مراغه - هشترود از ابتدای سال 30 نفر را به کام مرگ کشیده است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از یک هزار و 500 کیلومتر راه تازه احداث در کشور

مراغه – ایرنا – معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت توسعه زیرساخت حمل و نقل کشور گفت: یک هزار و 500 کیلومتر راه تازه احداث کشور در سال جاری به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...