آغاز جنگ های شادی دانش آموزی در مراغه

آغاز جنگ های شادی دانش آموزی در مراغه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از آغاز جنگ های شادی دانش آموزی در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ریشه کنی بی سوادی نیاز به فرهنگ سازی دارد

ریشه کنی بی سوادی نیاز به فرهنگ سازی دارد معاون فرماندار شهرستان مراغه گفت: ریشه کنی بی سوادی علاوه بر کارهای عملیاتی ،نیاز به فرهنگ سازی دارد.
ادامه مطلب...

انبار تولید و نگهداری مواد شوینده تقلبی در مراغه پلمب شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و پلمب محل تولید و نگهداری پودرهای شوینده تقلبی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

عملیات بازگشایی راه ارتباطی 80 روستای مراغه ادامه دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای مراغه از مسدود شدن راه ارتباطی 80 روستایی در بخش های مرکزی و سراجو این شهرستان خبر داد و گفت: عملیات بازگشایی راه های ارتباطی مسدود شده همچنان ادامه دارد.
ادامه مطلب...

حمایت اروپا از تروریست ها ضد حقوق بشری است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حضور منافقان در کشورهای اروپایی گفت: حمایت اروپا از تروریست ها و منافقانی که مرتکب جنایات بسیاری شده اند، با ادعاهای حقوق بشری این کشورها در تناقض است.
ادامه مطلب...

28 چاه غیرمجاز در عجب شیر پلمب شد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از پلمب 28 چاه غیرمجاز در این شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: با پلمب این چاه ها از برداشت 64 میلیون مترمکعب آب جلوگیری شد.
ادامه مطلب...

نمایش «تیراختور» در مراغه به روی صحنه رفت

مراغه - ایرنا - نمایش «تیراختور» کاری از گروه نمایش باریش به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی در تالار صوفی شهرستان مراغه به روی صحنه رفت.
ادامه مطلب...

فرماندار: بانوان مراغه ای توانمندی های بسیاری دارند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: بانوان شهرستان توانمندی های بسیاری دارند اما متاسفانه این توانمندی ها در سطح ملی معرفی نشده است.
ادامه مطلب...

هشت گروه نمایشی به جشنواره‌ تئاتر مردم در مراغه راه یافتند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره‌ تئاتر 'مردم' در این شهرستان گفت: هشت گروه نمایشی به بخش نهایی این جشنواره‌ راه یافتند.
ادامه مطلب...

مهارت آموزی رویکرد جدید آموزش و پرورش نوین است

مهارت آموزی رویکرد جدید آموزش و پرورش نوین است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: نظام آموزش و پرورش نوین و امروزی با توجه به سند تحول بنیادین ،با رویکرد مهارت آموزی دانش آموزان به فعالیت خود ادامه می دهد.
ادامه مطلب...