ایثار و فداکاری در راه دین و عقیده مهمترین ویژگی امام علی (ع) است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: ایثار و فداکاری در راه دین و عقیده مهمترین ویژگی امام علی (ع) بود و ایشان این خصیصه ها را در حکومت خود نیز گنجانده بود.
ادامه مطلب...

مراغه مستعد برگزاری مسابقات 120 کیلومتر استقامت اسب سواری کشور است

مراغه – ایرنا – رئیس هیات سوارکاری آذربایجان شرقی گفت: شهرستان مراغه استعداد و ظرفیت برگزاری مسابقه های 120 کیلومتر استقامت اسب سواری کشور را دارد.
ادامه مطلب...

اولویت انجمن های خیریه و حمایتی تقویت حس نوع دوستی در خیران است

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: اولویت انجمن های خیریه و حمایتی برای حمایت از اقشار ضعیف و موفقیت در این زمینه، تقویت حس نوع دوستی در خیران و مردم است.
ادامه مطلب...

دین منهای سیاست مهمترین هدف دشمنان از نفوذ به کشور است

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی وسیاسی آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت:دشمن با نفوذ در مراکز تصمیم ساز کشور از جمله حوزه های علمیه و واردکردن دگراندیشان و مروجان در این فضاها به دنبال اعمال دین منهای سیاست در جامعه است.
ادامه مطلب...

ثبت نام 100 پژوهشگر برای شرکت در همایش ملی زئونوزیز در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر امور پژوهشی معاونت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: 100 پژوهشگر کشور برای شرکت در همایش ملی زئونوزیز این دانشکده ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب...

افزایش ظرفیت ورودی گاز مراغه به 220 هزار متر مکعب در ساعت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: ظرفیت ورودی گاز شهرستان مراغه از 120 هزار مترمکعب در ساعت به 220 هزار مترمکعب در ساعت افزایش می یابد.
ادامه مطلب...

واگذاری 300 هکتار از اراضی ملی آذربایجان شرقی برای توسعه گردشگری

مراغه - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی آذربایجان شرقی گفت: 300 هکتار از اراضی ملی در سال جاری برای اجرای طرح های گردشگری به بخش خصوصی و دولتی واگذار شده است.
ادامه مطلب...

روز جهانی قدس فرصتی برای نمایش وحدت مسلمانان است

مراغه – ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مراغه گفت: روز جهانی قدس یادگار امام راحل و فرصتی برای اعلام انزجار از استکبار و نمایش وحدت مظلومان و ستم دیدگان برای رهایی از چنگال ظالمان است.
ادامه مطلب...

قاریان برجسته کشوری در امامزاده سیدمحمد (ع) مراغه تلاوت می کنند

مراغه – ایرنا – رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: امامزاده سیدمحمد (ع) این شهرستان روز شنبه میزبان قاریان برجسته کشوری است.
ادامه مطلب...

برپایی ضیافت افطاری سه هزار نفری در مراغه

مراغه – ایرنا – همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) ضیافت افطاری سه هزار نفری با عنوان 'یادی از شهدای مدافع حرم' در مراغه برپا شد.
ادامه مطلب...