مرگ دوپینگی در کمین جوانان مراغه ای

مراغه - ایرنا - قهرمانی و نام آور شدن، آرزوی هر جوانی است و بسیاری از آنان برای کوتاه کردن مسیر تحقق آن ، بدون آگاهی گام در مسیر اشتباهی می گذارند که بجای کسب سلامتی و در نهایت ایستادن بر سکوهای قهرمانی، به خوابیدن در بستر بیماری های مختلف و مرگ زود هنگام منجر می شود.
ادامه مطلب...

نمایندگان منتخب باید به دنبال تحقق وعده های خود باشند

مراغه – ایرنا – امام جمعه موقت مراغه گفت: نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی باید به دنبال تحقق وعده های خود باشند.
ادامه مطلب...

تضمین سلامت نوزاد در کنار مادر مهمترین هدف ماما است

مراغه – ایرنا – سرپرست دانشکده علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی مراغه گفت: تضمین سلامت نوزاد در کنار مادر از مهمترین اهداف ماماها بوده و در این زمینه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.
ادامه مطلب...

آزادی سه زندانی جرایم مالی مراغه همزمان با عید مبعث

مراغه – ایرنا – سه زندانی جرایم غیر عمد مالی زندان مراغه با کمک خیران و عزاداران حسینی مراغه همزمان با 27 رجب و عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) آزاد شدند.
ادامه مطلب...

یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مراغه برترین های خود را شناخت

مراغه – ایرنا - یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مراغه با عنوان سفیران هنر و مهربانی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب...

بازنشستگان فرهنگی گنجینه های آموزش و پرورش هستند

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: بازنشستگان فرهنگی به عنوان گنجینه های با ارزش تعلیم و تربیت سه دهه از عمر خود را صرف خدمت رسانی به مردم کرده اند.
ادامه مطلب...

مسیرهای تقاطع همسطح راه آهن به سامانه هوشمند مجهز می شوند

مراغه - ایرنا - مدیرکل راه آهن آذربایجان شرقی گفت: مسیرهای تقاطع همسطح راه آهن در سال 95 به سامانه کنترل اتوماتیک و هوشمند مجهز می شوند.
ادامه مطلب...

پرداخت هشت میلیارد ریال به طرح های اقتصاد مقاومتی در مراغه

مراغه – ایرنا – مسئول قرارگاه بسیج سازندگی مراغه گفت: در سال مالی جاری هشت میلیارد ریال به طرح های اقتصاد مقاومتی این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

معلم جامعه را از جهل رهایی و به سوی تفکر و تعقل سوق می دهد

مراغه – ایرنا – رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه گفت: معلم، افراد جامعه را از جهل و نادانی رها ساخته و به سوی تفکر و تعقل سوق می دهد.
ادامه مطلب...

وظیفه تربیت انسان ها بر شان و منزلت شغل معلمی افزوده است

مراغه - ایرنا - شهردار قره آغاج گفت: وظیفه تربیت انسان به عنوان اشرف مخلوقات نظام هستی از سوی معلمان بر شان و منزلت شغل معلمی افزوده است.
ادامه مطلب...