خیز مراغه برای رقابت با شهرهای صاحب نام در عرصه گردشگری

مراغه – ایرنا – رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: انتخاب مراغه به عنوان شهر قابل تقدیر در حوزه گردشگری در عملکرد نوروز 95 و قرار گرفتن در بین هفت شهر قابل تقدیر گردشگری کشور، آغاز خیز این شهرستان برای رقابت در حوزه گردشگری با شهرهای برتر است.
ادامه مطلب...

روشنگری لازمه تحقق جامعه ای سعادتمند است

مراغه – ایرنا – نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: عمیق نگری به مسائل و روشنگری توسط معلمان لازمه تحقق جامعه ای سعادتمند و موفق است.
ادامه مطلب...

خیز مراغه برای رقابت با شهرهای قدر در عرصه گردشگری

رئیس میراث فرهنگی مراغه گفت: قرار گرفتن مراغه در بین 7 شهر قابل تقدیر گردشگری کشور را آغازی بر تلاش هرچه بیشتر این شهرستان در ارائه خدمات بهتر در راستای جذب گردشگر و خدمات‌رسانی به آنها عنوان کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر افزایش اختیار شوراهای اسلامی تاکید کرد

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: مجلس شورای اسلامی باید نسبت به افزایش اختیارات شوراهای اسلامی برنامه ای مدون داشته باشد.
ادامه مطلب...

کشف شش کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه – ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: شش کیلو گرم مواد مخدر از نوع گراس در این شهرستان کشف و یک نفر دستگیر شد.
ادامه مطلب...

معلم پناهگاه جامعه برای رسیدن به سعادت است

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه با بیان اینکه معلم پناهگاه جامعه برای رسیدن به سعادت و آگاهی است گفت: معلمی به عنوان مشاغل ارزشمند جامعه، همان رسالت خطیر انبیا را در مبارزه با جهل و نادانی برعهده دارند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: طلاب به مسائل روز جامعه بی تفاوت نباشند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه و نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب، گفت: طلاب نباید به مسائل روز جامعه بی تفاوت باشند.
ادامه مطلب...

عملیات اکتشاف در نقاط ناشناخته غار چپر مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول کمیته غانوردی مراغه گفت: عملیات کشف نقاط ناشناخته غار چپر این شهرستان انجام شد.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش:چهار مدرسه مراغه رتبه اول کشوری سایت همگام را کسب کردند

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: چهار مدرسه این شهرستان موفق به کسب رتبه های اول کشوری در سایت همگام این وزارتخانه شدند.
ادامه مطلب...

نفس ماهی قزل آلای خال قرمز مراغه به شماره افتاد

مراغه - ایرنا - صوفی چای، مردق چای و قرانقوچای مراغه، مامنی برای تنها گونه ماهی قزل آلای خال قرمز از خانواده سالمونید است که این روزها به دلیل چرای بی رویه دام و تخریب مراتع دامنه کوه سهند و در پس آن جاری شدن سیل، رو به انقراض است.
ادامه مطلب...