فرماندار: کمیسیون بانوان مراغه به برنامه ریزی دقیق تری نیاز دارد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تقدیر از عملکرد کمیسیون امور بانوان شهرستان گفت: برای بهبود و ارتقا جایگاه بانوان در حوزه های مختلف نیاز به برنامه ریزی دقیق، ریز و منظم تری است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تکریم خانواده های شهدا رسالت مسئولان است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر جایگاه معنوی شهدا در جامعه گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تکریم خانواده های آنان رسالت مردم و مسئولان است.
ادامه مطلب...

...

تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: قرآن کریم به برکت جمهوری اسلامی از مهجوریت خارج شده و فرهنگ قرآنی در جامعه گسترش یافته است.
ادامه مطلب...

شجاعی: با قدرت به کارمان ادامه می دهیم

تبریز - ایرنا - عده ای از هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی با حضور در تمرینات این تیم، از کاپیتان شجاعی و دژاگه دلجویی کرده و با سردادن شعارهایی از آنها حمایت کردند.
ادامه مطلب...

ملت جمهوری اسلامی ایران قدردان ارتش همیشه قهرمان است

ملت جمهوری اسلامی ایران قدردان ارتش همیشه قهرمان است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: ملت ایران اسلامی هیچ وقت رشادت های ارتش را فراموش نکرده و همیشه قدردان آن هاست.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: متولیان مدیریت پسماند تخلفات را گزارش کنند

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه گفت: متولیان مدیریت پسماند در صورت مشاهده تخلفات و کم کاری های دستگاه ها، موارد را گزارش کنند.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: انجمن معتادان گمنام در پیشگیری از اعتیاد وارد عمل...

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر بر ضرورت استفاده از ظرفیت های انجمن معتادان گمنام در اجرای برنامه‌ های آموزشی گفت: این انجمن در پیشگیری از اعتیاد باید با تمام توان وارد میدان عمل شود.
ادامه مطلب...

فرکی: بازیکنانم در مصاف با تراکتورسازی انگیزه بالایی داشتند

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه انگیزه بالا، تفاوت بازیکنانم با بازیکنان تراکتورسازی بود گفت: انگیزه بالای بازیکنانم در بازی امروز سه امتیاز حساس را برای تیم به ارمغان آورد.
ادامه مطلب...

شانس قهرمانی تراکتورسازی با باخت مقابل پیکان کمرنگ شد

تبریز - ایرنا - شانس تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای قهرمانی در لیگ برتر با شکست خانگی یک بر صفر برابر پیکان کمرنگ شد.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از رهاسازی 25 میلیون مترمکعب آب سد قلعه چای این شهرستان به سمت دریاچه ارومیه تا 23 فروردین ماه امسال خبر داد.
ادامه مطلب...