استاده حوزه و دانشگاه های مراغه: رمضان فرصتی برای تزکیه نفس است

مراغه - ایرنا - استاد اخلاق حوزه و دانشگاه های مراغه گفت: ماه رمضان فرصتی برای تزکیه نفس به منظور ذخیره زاد و توشه سفر آخرت بوده و باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد.
ادامه مطلب...

بخشودگی جرائم واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی تا پایان شهریور

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از بخشودگی 75 تا 90 درصدی جرائم واحدهای تولیدی استان تا پایان شهریور ماه امسال خبر داد و گفت: صاحبان این واحدها برای بهره مندی از این بخشودگی می توانند تا موعد مقرر به این شرکت مراجعه کنند.
ادامه مطلب...

600 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه – ایرنا – فرمانده انتظامی مراغه از کشف 600 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان در قالب اجرای سه عملیات خبر داد.
ادامه مطلب...

بیماری فشار خون دانش آموزان شش تا 18 سال را تهدید می کند

مراغه – ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه گفت: بیماری فشار خون دانش آموزان شش تا 18 سال این شهرستان را تهدید می کند و باید با افزایش تحرک بین این گروه سنی مانع از بروز این بیماری در آنان شد.
ادامه مطلب...

تربیت مربیان بین المللی مهمترین نیاز ایران برای حضور در المپیک است

مراغه – ایرنا – مربی فرانسوی رشته آب های خروشان (اسلالوم) فدراسیون قایقرانی کشور گفت: تربیت مربیان بین المللی و تقویت زیرساخت های موجود از مهمترین نیازهای ایران برای حضور در المپیک این رشته ورزشی است.
ادامه مطلب...

تلاش فدارسیون قایقرانی حضور در المپیک 2020 ژاپن است

مراغه – ایرنا - رئیس کمیته آب های خروشان (قایقرانی اسلالوم) فدراسیون قایقرانی کشور گفت: تلاش فدراسیون قایقرانی و کمیته اسلالوم، تربیت ورزشکارانی برای حضور در المپیک ورزش های تابستانی ژاپن است.
ادامه مطلب...

آغاز طرح نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی همزمان با ماه رمضان در مراغه

مراغه – ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه از آغاز طرح نظارت و بازرسی واحدهای صنفی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

اجرای طرح ضیافت الهی برای پذیرای از میهمانان خدا دربقاع متبرکه مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: بقاع متبرکه این شهرستان از اول ماه مبارک رمصان با اجرای طرح ضیافت الهی پذیرای میهمانان خداست.
ادامه مطلب...

ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای نشر آموزه های قرآنی است

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: روحانیان در ماه مبارک رمضان باید فرهنک قرآنی را با احادیث ائمه اطهار(ع)، مسائل تاریخی و شعرهای عرفانی و معنونی آموزش دهند .
ادامه مطلب...

مسابقات قرآنی عامل مهمی در ارتقای فرهنگ قرآنی جامعه است

مراغه - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: مسابقه های قرآنی عامل ارتقای فرهنگ قرآنی خوانی در جامعه به ویژه در بین جوانان می شود.
ادامه مطلب...