رصدخانه مراغه دومین اثر پربازدید آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: رصدخانه تاریخی این شهرستان با 30 هزار و 914 بازدید، دومین اثر پربازدید آذربایجان شرقی در نوروز 95 شد.
ادامه مطلب...

ثبت چهار وقف جدید در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: در 14 روز اول سال جاری چهار موقوفه جدید در این استان به ثبت رسیده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:ایران برای ثبات امنیت، تمام تلاش خود را انجام می دهد

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب در جمع مداحان اهل بیت (ع)، ایران تمام تلاش خود را برای ثبات امنیت کشور انجام می دهد.
ادامه مطلب...

طبیعت زیبای مراغه، پذیرای گردشگران و مسافران نوروزی در روز انس با طبیعت

مراغه - ایرنا - طبیعت بکر و زیبای مراغه، همزمان با 13 فروردین و روز انس با طبیعت و در هوای بهاری، گردشگران و مسافران نوروزی را به دامن خود فرا می خواند.
ادامه مطلب...

توزیع 20 هزار کیسه زباله در روز انس با طبیعت بین گردشگران مراغه

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه گفت: همزمان با روز انس با طبیعت، 20 هزار کیسه زباله به صورت رایگان و در قالب بسته های زیست محیطی بین گردشگران، مسافران و علاقمندان به طبیعت در این شهر توزیع می شود.
ادامه مطلب...

اجرای نمایش برای کودکان در بیمارستان شهید بهشتی مراغه

مراغه - ایرنا - نمایش 'دکتر بیپ و عروسک های نی نی بان' در بخش کودکان بیمارستان شهید بهشتی مراغه اجرا شد.
ادامه مطلب...

الگوگیری از منش زندگی حضرت زهرا(س) مهمترین روش برای سعادت جامعه است

مراغه - ایرنا - مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه خوارزمی گفت: الگوگیری از منش زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) مهمترین روش برای سعادت جامعه کنونی است.
ادامه مطلب...

ذخیره آب سد علویان بیش از 13 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره امور منابع آب منطقه ای مراغه گفت: این شهرستان با بارش های چند روز گذشته در آستانه ترسالی و خروج از خشکسالی قرار گرفته و ذخیره سد علویان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش 13.5 درصدی مواجه شده است.
ادامه مطلب...

معبد مهر، یادگاری تاریخی خفته در دل زمین

مراغه - ایرنا - معبد مهر مراغه، یادگاری سه هزار ساله از دوره اشکانیان است که با وجود مدفون بودن بیشترین قسمت آن در دل زمین، همچنان چشمان بینندگان را محسور خود می کند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از بیمارستان های مراغه و سراب/ احداث بیمارستان 1500 تختخوابی در تبریز

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی از بهره‌برداری بیمارستان‌های مراغه و سراب در سال‌جاری خبر داد و گفت: بیمارستان یک هزار و 500 تختخوابی تبریز با زیربنایی 42 هزار مترمربع در دست احداث است.
ادامه مطلب...