استقبال مسئولان مراغه با گل و سوغاتی از مسافران نوروزی

مراغه - ایرنا - جمعی از مسئولان مراغه متشکل از شهردار مراغه، رئیس اداره میراث فرهنگی و عضو شورای اسلامی شهر با گل و سوغاتی از نخستین مسافران نوروزی این شهرستان استقبال کردند.
ادامه مطلب...

خسارت سرمای بهاره به 1870 هکتار از باغ های مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: سرمای بهاره به هزار و 870 هکتار از باغ‌های مراغه خسارت زد.
ادامه مطلب...

خدمات رایگان اتوبوس های گردشگری مراغه به مسافران نوروزی

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه گفت: خدمات رایگان اتوبوس های گردشگری طبق روال سال های قبل در ایام نوروز امسال نیز در دو نوبت کاری برای بازدید مسافران و گردشگران از آثار باستانی این شهر ارایه می شود.
ادامه مطلب...

رونمایی از تندیس عبدالقادر مراغه ای معلم ثانی موسیقی قرن نهم

تندیس عبدالقادر مراغه‌ای موسیقی‌دان قرن نهم که به او در موسیقی لقب معلم ثانی داده‌اند، در مراغه رونمایی شد.
ادامه مطلب...

استقرار راهنمایان مسافران در 12 منطقه مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: همزمان با آغار سفرهای نوروزی، باجه های اطلاع رسانی در 12 منطقه این شهرستان برای راهنمایی مسافران دایر شده است.
ادامه مطلب...

دیدار از آثار تاریخی مراغه با سفر به پایتخت ایلخانیان

مراغه - ایرنا - شهرستان مراغه علاوه بر اینکه تجربه پایتختی سلسله ایلخانیان را دارد حدود 300 اثر تاریخی ثبت شده از تنوع تمدنی دوره های تاریخی پیش از تاریخ تا دوره های اسلامی را در خود جای داده و مکانی مناسب برای دیدن آثار تاریخی متنوع دوره های تمدنی گذشته است.
ادامه مطلب...

لزوم برگزاری جشن ها با محور خانواده / آرامش مایه شادی نیروی انتظامی

مراغه – ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با بیان اینکه برگزاری جشن های باستانی با محور خانواده موجب بروز حوادث کمتر و شادی بیشتر جامعه است گفت: آرامش هر خانواده در چهارشنبه آخر سال مایه شادی و آرامش خاطر ما و دیگران است.
ادامه مطلب...

ایمن سازی 64 کیلومتر از محورهای ارتباطی مراغه برای استقبال از نوروز

مراغه – ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی مراغه گفت: 64 کیلومتر از محورهای ارتباطی این شهرستان در طرح آسان سازی مسافرت های نوروزی لکه گیری و ایمن سازی شده است.
ادامه مطلب...

حضرت فاطمه (س) نمونه یک زن کامل و مورد عنایت پروردگار بود

مراغه - ایرنا - مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) نمونه یک زن کامل و پاکدامن و مورد عنایت ویژه پروردگار بود، گفت: اگر فاطمه(س) نبود، عالم، پیامبر (ص) و علی (ع) خلق نمی شدند و علت و سبب تام خلقت عالم، ایشان است.
ادامه مطلب...

مردم مراغه در سوگ شهادت دختر نبی اکرم (ص) عزادار هستند

مراغه - ایرنا - همزمان با سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) بوی فدک در مراغه پیچیده و مردم این شهرستان در غمی بزرگ به سوگ نشسته اند.
ادامه مطلب...