سرپرست هلال احمر چاراویماق: سرنشنیان نیسان از مرگ نجات یافتند

مراغه - ایرنا - سرپرست جمعیت هلال احمر چاراویماق گفت: با تلاش تیم های امدادی دو سرنشین یک دستگاه نیسان که در طغیان رودخانه «آیدوغموش» گرفتار شده بودند ازمرگ حتمی نجات یافتند.
ادامه مطلب...

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و ... زمان ثبت نام...

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خبر داد: زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی تمدید شد رکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از تمدید زمان ثبت‎نام و ویرایش اطلاعات آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی(دورة دوم متوسطه) درسال تحصیلی99 – 98 خبر داد.
ادامه مطلب...

سوق دادن دانش آموزان به سوی مهارت آموزی ضروریست

سوق دادن دانش آموزان به سوی مهارت آموزی ضروریست معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: هدایت و سوق دادن دانش آموزان به کسب مهارت آموزی ضروری می باشد.
ادامه مطلب...

نایب قهرمانی فوتسالیست های دانش آموز مراغه در مسابقات استانی

نایب قهرمانی فوتسالیست های دانش آموز مراغه در مسابقات استانی تیم فوتسال دانش آموزان دختر متوسطه مراغه توانست دررقابت های استانی ،مقام دوم را به خود اختصاص دهد.
ادامه مطلب...

دبیر ستاد: آیین های روز مراغه نهم تا سیزدهم اردیبهشت برگزار می شود

مراغه - ایرنا - دبیر ستاد بزرگداشت روز مراغه گفت: با توجه به تقارن اولین روز از ماه مبارک رمضان با شانزدهم اردیبهشت به عنوان روز مراغه، ویژه برنامه ها و آیین های گرامیداشت این روز از نهم تا سیزدهم اردیبهشت برگزار می شود.
ادامه مطلب...

راه اندازی مرکز آموزشی دانشگاه فرهنگیان در مراغه نهایی شد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از تصویب و نهایی شدن راه اندازی مرکز آموزشی چند منظوره دانشگاه فرهنگیان در مراغه خبرداد.
ادامه مطلب...

طرح ایران مهارت در 21 مدرسه مراغه در حال اجراست

مراغه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: در راستای مهارت آموزی به هنرجویان و دانش آموزان، طرح ایران مهارت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در 21 مدرسه این شهرستان در حال اجراست.
گفت:
ادامه مطلب...

طرح هادی در 24 روستای عجب شیر اجرا شد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از اجرای طرح هادی در 24 روستای این شهرستان خبرداد و گفت: بنیاد مسکن با اجرای این طرح ها و کمک به نوسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی، موجب رضایتمندی روستاییان شده است.
ادامه مطلب...

12 امتیازی که تراکتورسازی در مصاف با ته جدولی ها از دست داد

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از مدعیان این فصل از رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران به رغم کسب برتری و نتایج مطلوب مقابل دیگر مدعیان، در مصاف با تیم های ته جدولی، همواره با مشکل مواجه بوده و در مصاف با این تیم ها 12 امتیاز سرنوشت ساز را به راحتی از دست داده است.
ادامه مطلب...

سنگ تمام ملت در حمایت از سپاه پاسداران

مراغه - ایرنا - پس از جسارت و گستاخی ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همزمان با اعیاد ماه شعبان، اقشار مختلف مردم شهرستان مراغه در نمایشی باشکوه و دشمن شکن، از این نهاد انقلابی اعلام حمایت قاطع کردند.
ادامه مطلب...