فرماندار مراغه: افزایش شمار کرونایی‌ها نشانگر وضعیت بحرانی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: افزایش تعداد کرونایی‌ها در شهرستان و فوت چندین نفر به علت ابتلا به این ویروس، نشانگر وضعیت بحرانی است.
ادامه مطلب...

افزایش فوتی‌های کرونا در مراغه به ۹ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: با فوت ۲ بیمار دیگر، تعداد فوتی‌های کرونا در این شهرستان به ۹ نفر رسید.
ادامه مطلب...

۱۵ تیم مردمی محلات مراغه را ضدعفونی می‌کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: قرارگاه جهادی شهید دهقان به صورت شبانه روزی و متشکل از ۱۵ تیم مردمی محلات را ضدعفونی می‌کنند.
ادامه مطلب...

تجهیز نقاهتگاه ۱۲۰ تختخوابی بیماران کرونایی در مراغه

ایرنا - مراغه - نقاهتگاه ۱۲۰ تختخوابی بیماران کرونایی به منظور گذراندن دوران نقاهت بیماران مبتلا به ویروس کرونا با همکاری دانشکده علوم پزشکی، قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب نزاجا و بهداری پادگان امام رضا (ع)تجهیز و آماده‌سازی شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

بازار مراغه تا پانزدهم فروردین تعطیل است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: با توجه به وضعیت حاد شیوع بیماری کرونا در منطقه، برخی محدودیت‌ها از جمله تعطیلی بازار و مجتمع‌های تجاری تا ۱۵ فروردین امسال اعمال و اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

افزایش فوتی‌های کرونا در مراغه به ۶ نفر

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: با فوت یک بیمار دیگر مبتلا به کرونا در این شهرستان، تعداد فوتی‌ها به ۶ نفر رسید.
ادامه مطلب...

دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری ۶ سارق حرفه ای اماکن خصوصی و قطعات و تجهیزات خودرو در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تعداد افراد مبتلا به کرونا در مراغه ۶۷ نفر شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای اسفند تاکنون جواب آزمایش کرونای ۶۷ نفر در شهرستان مثبت اعلام شده است.
ادامه مطلب...

تعداد افراد مبتلا به کرونا در مراغه به ۵۶ نفر افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای اسفند تاکنون جواب آزمایش کرونای ۵۶ نفر در شهرستان مثبت اعلام شده است.
ادامه مطلب...

طرح استارتاپی‌ در مراغه برای مقابله با کرونا

فمراغه - ایرنا - پنج جوان عضو خانه استارتاپی «نیترو» در راستای مقابله با شیوع کرونا در مراغه اپلیکیشن پرداخت سریع و هوشمند کرایه تاکسی را در این شهر راه‌اندازی کردند.
ادامه مطلب...