بانوان در توسعه جامعه در حوزه های مختلف سرآمد هستند

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: بانوان در طول تاریخ در عرصه های مختلف حضور فعال و توانمندی داشتته اند و امروز هم در توسعه جامعه در حوزه های مختلف سرآمد بوده و برایانقلاب و نظام افتخارآفرینی کرده اند.
ادامه مطلب...

20 هزار تکواندو کار در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تکواندو آذربایجان شرقی گفت: 20 هزار تکواندوکار سازمان یافته در استان فعالیت می کنند که از این تعداد 12 هزار و 768 تکواندوکار مرد و هفت هزار و 232 تکواندو کار زن هستند.
ادامه مطلب...

آموزش امداد و نجات وظیفه همگانی است

آموزش امداد و نجات وظیفه همگانی است معاون فرماندار مراغه گفت: آموزش امداد و نجات و آمادگی در برابر حوادث و بلاهای طبیعی وظیفه همگانی است.
ادامه مطلب...

دانشگاه مراغه یکی از شش دانشگاه همکار در پروژه های معاونت علمی و فناوری...

دانشگاه مراغه یکی از شش دانشگاه همکار در پروژه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت حفاظت محیط زیست آلمان می باشد.
ادامه مطلب...

مجوز 12 اقامتگاه بوم گردی در مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از صدور مجوز 12 اقامتگاه بوم گردی به منظور توسعه گردشگری و درآمدزایی پایدار در روستاهای این بخش خبر داد.
ادامه مطلب...

ریشه کنی بی سوادی تنها راه توسعه پایدار است

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش چاراویماق گفت: انسداد مبادی بیسوادی یکی از بزرگ ترین دغدغه های جوامع بوده زیرا تمام کشورهای جهان به این نتیجه رسیده اند که تنها راه توسعه پایدار ریشه کنی بیسوادی است.
ادامه مطلب...

وزنه بردار مراغه ای نایب قهرمان کشور شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: عرفان مرادی وزنه بردار نوجوان مراغه ای در دسته61 کیلوگرم در جایگاه دوم نخستین المپیاد وزنه برداری کشور قرار گرفت.
ادامه مطلب...

طرح تولید علوفه های پاییزه دیم در چاراویماق اجرا می شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق از اجرای طرح تولید علوفه های پاییزه دیم در این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور ترویج کشت دیم پاییزه، دو هکتار از اراضی شهرستان به این منظور اختصاص یافت.
ادامه مطلب...

دومین همایش "بسیج و آینده انقلاب اسلامی" به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج...

دومین همایش "بسیج و آینده انقلاب اسلامی" به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، با سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه مراغه و هیئت رئیسه ی دانشگاه مراغه در سالن فجر برگزار گردید.
ادامه مطلب...

هنر ابزاری برای ایستادگی در برابر جنگ نرم است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش هنر متعهد در تبیین ارزش های اسلامی و انقلابی گفت: هنر ابزاری برای الگودهی به جوانان و ایستادگی در برابر جنگ نرم دشمن و نظام سلطه است.
ادامه مطلب...