ایستادگی و اتحاد رمز پیروزی در برابر تحریم ها و تهدیدهاست

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: ایستادگی و اتحاد بین مردم، مسئولان و جناح های سیاسی، رمز پیروزی در برابر تحریم ها و تهدیدهاست.
ادامه مطلب...

آزادسازی خرمشهر، نقطه عطف تاریخ و یادمان ایستادگی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر، نقطه عطف تاریخ و یادمان ایستادگی و پایمردی ملت ایران است.
ادامه مطلب...

کسب رتبه اول کشوری دراجرای برنامه های بهداشت و سلامت

کسب رتبه اول کشوری دراجرای برنامه های بهداشت و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی توانست رتبه اول کشوری در اجرای برنامه های بهداشت و سلامت را به خود اختصاص دهد به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه براساس ارزیابی و اعلام نتایج، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی توانست در اجرای برنامه های بهداشت و سلامت رتبه اول کشوری را به خود اختصاص دهد.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی با تولید 90 هزار تن تخم مرغ رتبه سوم کشوری است

مراغه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: این استان با تولید سالانه بیش از 90 هزار تن تخم مرغ در رتبه سوم کشور قرار گرفته و 20 درصد کل تولید این محصول را در کشور به خود اختصاص داده است.
ادامه مطلب...

جانشین نزاجا: قدرت نیروی های مسلح در بالاترین وضعیت قرار دارد

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت نیروی های مسلح کشور امروز با وحدت و یکپارچگی و نیروی بازدارندگی که با تبعیت از تدابیر مقام معظم رهبری حاصل شده در بالاترین وضعیت نسبت به چهل سال گذشته قرار دارد.
ادامه مطلب...

سبد کالای رمضان در بین خانواده های مددجویان عجب شیر توزیع شد

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد عجب شیر گفت: از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون 500 سبد کالا به ارزش 75 میلیون تومان در بین خانواده مددجویان این کمیته توزیع شد.
ادامه مطلب...

بهزیستی مراغه آماده دریافت کمک به خانواده های نیازمند است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار نیازمند زیرپوشش این نهاد گفت: این نهاد در ماه مبارک رمضان آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیران برای کمک به خانواده های نیازمند است.
ادامه مطلب...

بیمارستان 350 تختخوابی مراغه را به قطب سلامت تبدیل می کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: بیمارستان 350 تختخوابی فرصت و ظرفیت خوبی در حوزه خدمات بهداشتی درمانی است و با ساخت آن، مراغه به قطب سلامت جنوب آذربایجان شرقی تبدیل می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار: فیلم موسوم به تجمع ضدانقلاب در مراغه جعلی است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به انتشار فیلمی موسوم به تجمع ضد انقلاب در این شهرستان گفت: این اخبار و فیلم ها جعلی و ساختگی بوده و هیچ تجمعی تحت هیچ عنوانی در مراغه اتفاق نیفتاده است.
ادامه مطلب...

کسب رتبه اول کشوری توسط مدیریت آموزش و پرورش مراغه

کسب رتبه اول کشوری توسط مدیریت آموزش و پرورش مراغه مدیریت آموزش و پرورش مراغه توانست رتبه اول کشوری در اجرای برنامه های حوزه بهداشت و سلامت دانش آموزان را کسب کند.
ادامه مطلب...