عجب شیر با کمبود پزشک متخصص مواجه است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر کمبود پزشک متخصص را از مشکلات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برشمرد و گفت: باید با فراهم کردم امکانات رفاهی، شرایط را برای حضور آنها در بیمارستان های شهرستان فراهم کنیم.
ادامه مطلب...

محموله سیگار خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله 139 هزار و 600 نخی سیگار قاچاق خارجی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

ایجاد اشتغال و تعیین دستمزدهای مکفی به کاهش طلاق کمک می کند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه بیکاری و توان اقتصادی پایین از عوامل طلاق در جامعه است گفت: با ایجاد اشتغال و تعیین دستمزدهای مکفی با توجه به هزینه های واقعی زندگی می توان آمار طلاق در جامعه را کاهش داد.
ادامه مطلب...

تصادف در محور مراغه هشترود سه کشته و مجروح برجا گذاشت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از برخورد یک دستگاه سواری پژو با وانت نیسان در محور این شهرستان به هشترود خبرداد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

هشترود با 74 طرح برای توسعه آماده می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از آماده شدن 74 طرح توسعه ای شهرستان خبرداد و گفت: این طرح ها در کارگروه های تخصصی و از سوی کارشناسان امکان سنجی خواهند شد.
ادامه مطلب...

ارتباط مستقیم خانواده شهدا و مسئولان هدف اصلی طرح سپاس است

مراغه - ایرنا - رئیس بنیاد شهید عجب شیر با بیان اینکه ارتباط مستقیم خانواده معظم شهدا با مسئولان از اهداف اجرای طرح سپاس است گفت: امسال و در اجرای این طرح، 140 خانواده شهید مشکلات خود را با مسئولان شهرستانی در میان می گذارند.
ادامه مطلب...

محموله میلیاردی برنج قاچاق در مراغه به مقصد نرسید

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله برنج قاچاق خارجی در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش محموله توقیف شده یک میلیارد و 680 میلیون ریال برآورد شده است.
ادامه مطلب...

دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در مراغه معدوم شد

مراغه - ایرنا - مدیرگروه سلامت محیط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تضمین منافع کشور در ادامه برجام الزامی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع مسئولان کشوری گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، برجام در صورت داشتن تضمین لازم برای تامین منافع کشورمان قابل قبول بوده و ادامه خواهد یافت.
ادامه مطلب...

نتیجه مزایده باشگاه تراکتورسازی هرچه زودتر اعلام شود

تبریز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی مشخص شدن نتیجه مزایده باشگاه تراکتورسازی تبریز خواستار شد و گفت: با توجه با اینکه رقابت های لیگ برتر فوتبال دهم خرداد ماه جاری قرعه کشی می شود مشخص شدن هرچه سریع تر این موضوع به نفع باشگاه است.
ادامه مطلب...