هزار هکتار از اراضی پایاب سد سهند هشترود شبکه گذاری می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: شبکه ‌گذاری هزار هکتار از اراضی پایاب سد سهند از هفته آینده آغاز و تا پایان سالجاری به بهره ‌برداری می رسد.
ادامه مطلب...

فرماندار: طرح‌ های بسیج سازندگی متناسب با نیاز عجب شیر انجام شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: طرح‌ ها و وام های بسیج سازندگی متناسب با نیاز شهرستان انجام و واگذار شود.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه مراغه با اشاره به تصمیم اخیر شورای عالی امنیت ملی در تعیین مهلت برای کشورهای اروپایی در عمل به تعهدات فرجامی گفت: این اقدام به عنوان ایستادگی در برابر بدعهدی های کشورهای اروپایی خواست ملت و نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز هیچ خطری نظام را تهدید نمی‌کند، گفت: دشمن می‌ داند اگر دست به حرکت احمقانه بزند، در کسری از زمان طومار عمر ننگینش را درهم خواهیم پیچید.
ادامه مطلب...

ارزش های انقلابی در بطن کتاب های شهید مطهری نهفته است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به نقش شهید مطهری در تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی در عصر حاضر گفت: ارزش های انقلاب اسلامی در بطن کتاب های این شهید بزرگوار نهفته بوده و روشنگر راه جوانان و نسل آینده است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: امکانات بیمارستانی جوابگوی نیازها نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه فضای فیزیکی و امکانات بیمارستانی شهرستان جوابگوی نیاز مردم نیست گفت: نبود برخی امکانات بیمارستانی، انتقال بیماران به شهرستان های همجوار و مرکز استان را ناگزیر کرده و این موجب افزایش هزینه های درمانی شده است.
ادامه مطلب...

طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه این شهرستان در طول ماه مبارک رمضان خبرداد.
ادامه مطلب...

معرفی تیم های برتر مسابقات فوتبال چمنی دانش آموزان ابتدایی مراغه

معرفی تیم های برتر مسابقات فوتبال چمنی دانش آموزان ابتدایی مراغه مسابقات فوتبال چمنی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی مراغه با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.
ادامه مطلب...

آغاز فعالیت اسنپ در ۵ شهر جدید

سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ فعالیت خود را در ۵ شهر نور، بهشهر، قوچان، مراغه و مرند آغاز کرد و آماده خدمت‌رسانی به مردم این شهرهاست.
ادامه مطلب...

تشکیل پرونده برای متخلفان آسفالت اتوبان پیامبر اعظم (ص)

مراغه - ایرنا - دادستان هشترود از تشکیل پرونه برای متخلفان در طرح آسفالت اتوبان پیامبر اعظم (ص) خبردا و گفت: کیفیت آسفالت بسیار پایین بوده و در این زمینه پیمانکار مقصر شناخته شده است.
ادامه مطلب...