تصادف در جاده مراغه - هشترود دو کشته برجا گذاشت

مراغه - ایرنا - برخورد یک دستگاه وانت نیسان با یک دستگاه کامیون باری در جاده مراغه - هشترود دو کشته و یک مجروح برجا گذاشت.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: مردم را در پیچ و خم ادارات سردرگم نکنید

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با تاکید بر تکریم مردم در ادارات، از روسای ادارات شهرستان خواست تا از سردرگم کردن مردم در پیچ و خم ادارات پرهیز کنند.
ادامه مطلب...

کسب رتبه ممتاز کشوری توسط یکی از مدارس مراغه

کسب رتبه ممتاز کشوری توسط یکی از مدارس مراغه دبیرستان دخترانه پویندگان مراغه موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری شد. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه بر اساس ارزیابی وزارت آموزش و پرورش ،نتایج کشوری برنامه تعالی مدیریت مدرسه و ارزیابی  از عملکرد مدارس مجری ،دبیرستان دخترانه پویندگان مراغه موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری شد.
ادامه مطلب...

توسعه ورزش در روستاها موجب شناسایی استعدادهای نهفته می شود

مراغه - ایرنا - رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی مراغه گفت: توسعه ورزش روستایی و ایجاد خانه های ورزش در روستاها به تقویت بعد همگانی و قهرمانی ورزش کمک کرده و موجب کشف استعدادهای ناشناخته می شود.
ادامه مطلب...

معلم خلاق مراغه ای ریاضی را با شیوه ای جذاب آموزش می دهد

مراغه- ایرنا- معلم خلاق و خوش ذوق مراغه ای، دروس ریاضی را در دبستان با شیوه ای جذاب برای دانش آموزان، آموزش می دهد.
ادامه مطلب...

با خلاقیت می توان در مسیر آموزش موفق بود

با خلاقیت می توان در مسیر آموزش موفق بود معلم مبتکر مراغه ای معتقد است با خلاقیت و دست ورزی می توان در مسیر آموزش موفق بود به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه نگار نصر اله زاده معلم مبتکر مراغه ای در دوران معلمی خود سعی دارد تا تدبیری بیندیشد تا مسیر آموزش درس ریاضی را به گونه ای هموار سازد تا دانش آموزان با علاقه زیاد در کلاس های این درس حضور پیدا کنند.
ادامه مطلب...

هشترود با 3.5میلیارد تومان کشفیات قاچاق رتبه نخست را دارد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: این شهرستان با کشف 3.5 میلیارد تومان کالای قاچاق رتبه نخست آذربایجان شرقی را در این زمینه داراست.
ادامه مطلب...

امدادهای الهی و اراده پولادین مردم، دشمن را عقب رانده است

تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه درآذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مردم آگاه و بصیر ایران با امدادهای الهی و اراده های پولادین، همواره در مسیر تعالی انقلاب حرکت کرده و دشمن را مجبور به عقب نشینی از اهداف و نقشه های شوم خود کرده اند.
ادامه مطلب...

آموزش و پرورش پاسخگوی نیاز های متعدد و متنوع است

آموزش و پرورش پاسخگوی نیاز های متعدد و متنوع است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: آموزش و پرورش بایستی به نیاز های متنوع ،پاسخ های متعدد و متنوع بدهد.
ادامه مطلب...

افتتاح خانه بازی های فکری و خلاقانه در مراغه

افتتاح خانه بازی های فکری و خلاقانه در مراغه نخستین خانه بازی های فکری و خلاقانه دانش آموزی توسط مدیریت آموزش و پرورش مراغه مورد افتتاح قرار گرفت.
ادامه مطلب...