پویش دانش آموزی "نه به مواد محترقه " در مراغه

پویش دانش آموزی "نه به مواد محترقه " در مراغه دانش آموزان مراغه در آستانه چهارشنبه سوری ، پویش و کمپین "نه به مواد محترقه " راه اندازی کردند.
ادامه مطلب...

سپاه خدمت به محرومان را رسالت خود می داند

مراغه - ایرنا - جانشین فرماندهی سپاه عاشورا گفت: سپاه پاسداران در کنار کمک به تامین امنیت و دفاع از کشور، خدمت به محرومان و اجرای طرح های محرومیت زدایی را رسالت خود می داند.
ادامه مطلب...

17 تن میوه شب عید در چاراویماق توزیع می شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق گفت: 17 تن میوه شب عید شامل پرتقال و سیب برای توزیع در این شهرستان تامین شده است.
ادامه مطلب...

آمادگی مراکز اسکان فرهنگیان مراغه جهت استقبال از مسافرین نوروزی

آمادگی مراکز اسکان فرهنگیان مراغه جهت استقبال از مسافرین نوروزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از آمادگی مراکز اسکان فرهنگیان مراغه جهت استقبال ازمسافرین نوروزی خبر داد.
ادامه مطلب...

توسعه فرهنگ مصرف بهینه با عزم خانواده ها ممکن است

مراغه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با تاکید بر لزوم رعایت الگوهای مصرف آب توسط خانوارهای شهری گفت: توسعه فرهنگ مصرف بهینه آب با عزم خانواده ها ممکن خواهد بود.
ادامه مطلب...

آموزش دانش آموزان کم توان نیازمند اهتمام ویژه است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش آموزش در کاهش آسیب های اجتماعی گفت: آموزش توسط معلمان تلاشگر و حمایت از دانش آموزان کم توان، کاری ارزشمند در جامعه است.
ادامه مطلب...

راهیابی دانش آموز ورزشکار مراغه ای به اردوی تیم ملی نوجوانان دو و مید...

راهیابی دانش آموز ورزشکار مراغه ای به اردوی تیم ملی نوجوانان دو و میدانی دانش آموز ورزشکار مراغه به اردوی تیم ملی نوجوانان دو و میدانی کشور دعوت شد .
ادامه مطلب...

شهدا مظهر عزت و افتخار ایران اسلامی هستند

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان مظهر عزت و افتخار ایران اسلامی هستند و تکریم و بزرگداشت آنها، تکریم از تمام داشته ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

فرماندار: مجوز ساخت سردخانه در مراغه صادر نمی شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اعلام اینکه 61 سردخانه در مراغه فعال است، افزود: با توجه به ظرفیت بالای سردخانه های موجود و در راستا حمایت از سرمایه گذاری های انجام شده در این بخش، از این پس مجوزی برای ساخت سردخانه در شهرستان صادر نخواهد شد.
ادامه مطلب...

اهدای لوح سپاس به مدیریت آموزش و پرورش مراغه در زمینه سواد آموزی

اهدای لوح سپاس به مدیریت آموزش و پرورش مراغه در زمینه سواد آموزی لوح سپاس معاون وزیر آموزش و پرورش به مدیریت آموزش و پرورش مراغه در زمینه فعالیت های سواد آموزی اهدا شد.
ادامه مطلب...