هنر ارزشی و انقلابی مورد حمایت فرهنگ و ارشاد اسلامی است

مراغه - ایرنا - رئیس ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: این اداره در راستای وظایف سازمانی خود از فعالیت شاعران و هنرمندان در حوزه هنر ارزشی و انقلابی حمایت می کند.
ادامه مطلب...

عشق و ایمان عامل پیروزهای دوران دفاع مقدس بود

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: عشق به خداوند، عشق و ایمان رزمندگان، عامل شکل گیری پیروزی های کشورمان در هشت سال دفاع مقدس بود.
ادامه مطلب...

ضرورت تسریع در اجرای پروژه آزادراه مراغه- هشترود

هشترود- فرماندار هشترود بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه آزاد راه مراغه- هشترود تاکید کرد.
ادامه مطلب...

دارالقرآن ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ قرآنی دارند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه و اهمیت برنامه های قرآنی در جامعه گفت: دارالقرآن ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ قرآنی دارند.
ادامه مطلب...

جشنواره ورزشی مادربزرگ ها و نوه ها در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - نائب رئیس هیات انجمن های ورزشی مراغه گفت: جشنواره مادربزرگ ها و نوه ها با حضور بیش از 400 نوه و مادربزرگ مراغه ای در بوستان یادگاران این شهر برگزار شد.
ادامه مطلب...

تعداد فضاهای ورزشی کشور بعداز پیروزی انقلاب ۱۴ برابر شده است

تبریز- وزیر ورزش و جوانان گفت: تعداد فضاهای ورزشی کشور بعداز پیروزی انقلاب و طی ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی، ۱۴ برابر شده است.
ادامه مطلب...

ورزشگاه ۵ هزار نفری مراغه به بهره برداری رسید

مراغه- ورزشگاه ۵ هزار نفری مراغه باحضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

6 طرح عمرانی و خدماتی در عجب شیر بهره برداری شد

مراغه - ایرنا - 6 طرح عمرانی و خدماتی در پنجمین روز از دهه فجر با دو میلیارد و 65 میلیون و 600 هزار تومان هزینه کرد در عجب شیر به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

گرامیداشت انقلاب اسلامی به اندازه خود آن با ارزش است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: حفظ و گرامیداشت انقلاب اسلامی به اندازه خود انقلاب مهم و با ارزش بوده و همه آحاد مردم و مسئولان باید در این راستا تلاش کنند.
ادامه مطلب...

برگزاری جشنواره کیک با طعم جشن چهل سالگی انقلاب در مراغه

برگزاری جشنواره کیک با طعم جشن چهل سالگی انقلاب در مراغه جشنواره دانش آموزی کیک جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دبستان شهید بهروز نژاد مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...