سارقان حرفه ای در عجب شیر دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب شیر از دستگیری باند دو نفره سارقان حرفه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: سارقان در کمتر از 48 ساعت بعد از سرقت در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

ساخت و ساز در استان به زیر 2.6 میلیون مترمربع کاهش یافت

مراغه - ایرنا - عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به کاهش میزان ساخت و ساز در استان اشاره کرد و گفت: در 9 ماه سالجاری 2 میلیون و 525 هزار مترمربع ساخت و ساز شده است.
ادامه مطلب...

درخواست رفع حصر از سوی برخی‌ها زیر سوال بردن اعتقادات مردم است

تبریز- عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: درخواست رفع حصر از سوی برخی‌ها زیر سوال بردن اعتقادات مردم است.
ادامه مطلب...

حماسه 9 دی روح تازه ای به نظام و جامعه اسلامی بخشید

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره نقش موثر حماسه 9 دی در تحولات اجتماعی کشورمان گفت: این روز شتاب بیشتری به موتور محرکه انقلاب و روح تازه ای به نظام و جامعه اسلامی بخشید.
ادامه مطلب...

9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت بوده و اهمیت و نقش بصیرت در تداوم اهداف انقلاب اسلامی در این روز متجلی شد.
ادامه مطلب...

برف راه ارتباطی 15 روستا در بخش سراجوی مراغه را بست

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای مراغه از مسدود شدن راه ارتباطی 15 روستای بخش سراجوی این شهرستان بر اثر بارش برف و کولاک خبر داد.
ادامه مطلب...

طرح پیشگیری از اعتیاد در مدارس عجب شیر اجرا می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد در مدارس خبرداد و گفت: این طرح در تمامی مدارس شهرستان اجرا می شود و علاوه بر دانش آموزان، اولیا و مربیان و مدیران را نیز در بر می گیرد.
ادامه مطلب...

قهرمانی تیم بسکتبال دانش آموزی مراغه در مسابقات استانی

قهرمانی تیم بسکتبال دانش آموزی مراغه در مسابقات استانی تیم بسکتبال 3ب3 دبیرستان شاهد امام صادق مراغه مقام قهرمانی مسابقات متوسطه دوره دوم آذربایجان شرقی را کسب کرد.
ادامه مطلب...

نعمت رهبری سد محکمی در برابر توطئه های دشمنان است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم صیانت از آرمان های انقلاب و رهبری گفت: وجود نعمت بزرگ رهبری در کشورمان، سد محکمی در برابر توطئه های دشمنان نظام اسلامی در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

سند تحول بنیادین ،قانون اساسی آموزش و پرورش است

سند تحول بنیادین ،قانون اساسی آموزش و پرورش است معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان قانون اساسی این مجموعه تلقی می شود.
ادامه مطلب...