بارش برف راه ارتباطی 120 روستای هشترود را مسدود کرد

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود از مسدود شدن 120 راه ارتباطی روستایی این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

کولاک مانع بازگشایی راه های روستایی مراغه شده است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای مراغه گفت: تداوم کولاک در بخش سراجو این شهرستان مانع از بازگشایی راه های ارتباطی 40 روستا در این بخش شده است.
ادامه مطلب...

دانش آموز مراغه ای در ترکیب تیم ملی جا گرفت

دانش آموز مراغه ای در ترکیب تیم ملی جا گرفت معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: دانش آموز ورزشکار مراغه ای برای رقابت در دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ارس ،به عضویت تیم ملی درآمد.
ادامه مطلب...

تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه

تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه مراسم تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه در تالار لاله این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

اردوهای راهیان نور فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: اردوهای راهیان نور فرصتی مناسب برای انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
ادامه مطلب...

قلعه ضحاک هشترود منطقه شکار ممنوع اعلام شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست هشترود گفت: به استناد بند و ماده 6 قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست، قلعه ضحاک این شهرستان با حدود مشخصه به مدت پنج سال منطقه شکار ممنوع اعلام شد.
ادامه مطلب...

افزایش آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای در محور هشترود به مراغه

هشترود- فرماندار هشترود از افزایش آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای در محور هشترود به مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

حضرت فاطمه زهرا بهترین الگوی زنان مسلمان است

مراغه- عضو خبرگان رهبری گفت: حضرت زهرا (س) بعنوان بانوی دو عالم و پاره تن رسول خدا (ص) مظهر عفت و پاکدامنی و اسوه زنان مسلمان است.
ادامه مطلب...

نظارت بهداشتی در نانوایی های هشترود ضعیف است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با انتقاد از ضعف نظارت بهداشتی در نانوایی های این شهرستان گفت: افزودن جوش شیرین و مواد غیرمجاز و تاریخ گذشته به نان ممنوع بوده و در صورت مشاهده پروانه نانوایی باطل می شود.
ادامه مطلب...

کمانداران مراغه بیشترین سهم تیم ملی را به خود اختصاص دادند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ارس به میزبانی شهرستان جلفا برگزار می شود که 6 کماندار از مراغه به همراه سایر ملی پوشان در این رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد.
ادامه مطلب...