طرح های توسعه ای آبفا با مشارکت بخش خصوصی سرعت می گیرد

مراغه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با تاکید بر جذب سرمایه گذار در طرح های توسعه این شرکت گفت: زمینه مشارکت بخش خصوصی در این طرح ها فراهم است.
ادامه مطلب...

145 روستای هشترود از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند

مراغه - ایرنا - رئیس آب و فاضلاب روستایی هشترود گفت: از 188 روستای این شهرستان، 145 روستا از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند.
ادامه مطلب...

تفکرات و تهدیدهای آمریکا راه به جایی نخواهد برد

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان سخیفانه و اهانت آمیز مقامات آمریکایی علیه کشورمان گفت: تفکرات، تهدیدها و اهانت های آمریکا راه به جایی نخواهد برد.
ادامه مطلب...

مراغه قهرمان مسابقات کمان سنتی کشور شد

مراغه - ایرنا - مراغه نماینده آذربایجان شرقی در مسابقات کمان سنتی رنکینگ کشوری 'جام رصد مراغه' با چهار طلا، سه نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی رسید.
ادامه مطلب...

گندم مازاد بر نیاز کشاورزان چاراویماقی امسال 90هزار تن است

مراغه - ایرنا - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی چاراویماق گفت: در سالجاری و به رغم خسارت های ناشی از تگرگ و سیل، پیش بینی می شود 90 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شود.
ادامه مطلب...

120کماندار در مسابقات کمان سنتی کشور در مراغه رقابت می کنند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تیر و کمان شهرستان مراغه گفت: 120 کماندار در نخستین مرحله مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی کمان سنتی 'جام رصد مراغه' به رقابت می پردازند.
ادامه مطلب...

بیمارستان خصوصی مراغه نیاز درمانی منطقه را تامین می کند

مراغه - ایرنا - فرماندارمراغه با اشاره به عملیات ساخت نخستین بیمارستان خصوصی شهرستان گفت: با بهره برداری از این بیمارستان نیاز درمانی بیش از یک میلیون نفر از جمعیت منطقه تامین می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد اکوکمپ گردشگری به رونق اقتصادی منطقه کمک می کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به ایجاد نخستین اکوکمپ گردشگری آذربایجان شرقی در مراغه گفت: ایجاد این اکوکمپ به رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در منطقه کمک می کند.
ادامه مطلب...

لازمه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی فرهنگ سازی است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه فرهنگ سازی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را ضروری دانست و گفت: مقوله فرهنگ از موثرترین راهکارها در کاهش تصادفات رانندگی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مراغه در مرحله مکان یابی است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغ مصوبه هیات دولت در زمینه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مراغه گفت: مکان یابی برای این منظور و نیز جانمایی برای شهرک صنعتی دوم این شهرستان تسریع می شود.
ادامه مطلب...