...

عضویت دانش آموز مراغه در تیم والیبال نوجوانان دختر آذربایجان شرقی دانش آموز ورزشکار مراغه جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به تیم والیبال نوجوانان دختر آذربایجان شرقی دعوت شد.
ادامه مطلب...

فرم لباس دانش آموزان مراغه ساماندهی می شود

فرم لباس دانش آموزان مراغه ساماندهی می شود معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از ساماندهی فرم لباس دانش آموزان در مدارس این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد

آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه، اول تیرماه آغاز و تا چهاردهم این ماه ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب...

کسب مقام دومی در مسابقات استانی طرح دادرس توسط یک از مدارس مراغه

کسب مقام دومی در مسابقات استانی طرح دادرس توسط یک از مدارس مراغه دبیرستان فرزانگان مراغه توانست مقام دوم هفتمین دوره مسابقات المپیاد آماده( طرح دادرس) آذربایجان شرقی را به خود اختصاص دهد.
ادامه مطلب...

برگزاری همایش یک روزه گزینشگران مناطق و نواحی جوار استان در مراغه

برگزاری همایش یک روزه گزینشگران مناطق و نواحی جوار استان در مراغه همایش یک روزه گزینشگران مناطق و نواحی جوار هسته گزینش استان به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

برخورد شدید ۲ خودرو در محور مراغه- بناب ۴ کشته و زخمی درپی داشت

تبریز- برخورد شدید دو خودرو در محور مراغه- بناب ۴ کشته و زخمی درپی داشت که سه نفر زخمی این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نقش موثر مشارکت های مردمی درکیفی سازی...

فرماندار مراغه: نقش موثر مشارکت های مردمی درکیفی سازی برنامه های آموزش و پرورش معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت:نقش مشارکت های مردمی در توسعه فضاهای آموزشی و کیفی سازی برنامه های آموزش و پرورش موثر است.
ادامه مطلب...

اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در آموزش و پرورش مراغه

اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در آموزش و پرورش مراغه طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در مدیریت آموزش و پرورش مراغه به اجرا در آمد.
ادامه مطلب...

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان...

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی 99-1398 تمامی داوطلبانی که در مهلت مقرر، ثبت‌نام اولیه خود را انجام داده‌اند، می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون را از سامانه دریافت کنند.
ادامه مطلب...

ضرورت تسریع در ساخت قطعه ۵ آزادراه مراغه- هشترود

هشترود- وزیر راه و شهرسازی دستور تسریع در ساخت قطعه ۵ آزادراه مراغه-هشترود که محل اتصال شهر هشترود به اتوبان تبریز- زنجان است را صادر کرد.
ادامه مطلب...