آموزش دانش آموزان کم توان نیازمند اهتمام ویژه است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش آموزش در کاهش آسیب های اجتماعی گفت: آموزش توسط معلمان تلاشگر و حمایت از دانش آموزان کم توان، کاری ارزشمند در جامعه است.
ادامه مطلب...

راهیابی دانش آموز ورزشکار مراغه ای به اردوی تیم ملی نوجوانان دو و مید...

راهیابی دانش آموز ورزشکار مراغه ای به اردوی تیم ملی نوجوانان دو و میدانی دانش آموز ورزشکار مراغه به اردوی تیم ملی نوجوانان دو و میدانی کشور دعوت شد .
ادامه مطلب...

شهدا مظهر عزت و افتخار ایران اسلامی هستند

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان مظهر عزت و افتخار ایران اسلامی هستند و تکریم و بزرگداشت آنها، تکریم از تمام داشته ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

فرماندار: مجوز ساخت سردخانه در مراغه صادر نمی شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اعلام اینکه 61 سردخانه در مراغه فعال است، افزود: با توجه به ظرفیت بالای سردخانه های موجود و در راستا حمایت از سرمایه گذاری های انجام شده در این بخش، از این پس مجوزی برای ساخت سردخانه در شهرستان صادر نخواهد شد.
ادامه مطلب...

اهدای لوح سپاس به مدیریت آموزش و پرورش مراغه در زمینه سواد آموزی

اهدای لوح سپاس به مدیریت آموزش و پرورش مراغه در زمینه سواد آموزی لوح سپاس معاون وزیر آموزش و پرورش به مدیریت آموزش و پرورش مراغه در زمینه فعالیت های سواد آموزی اهدا شد.
ادامه مطلب...

ثبت نام المپیاد نانو آغاز شد

ثبت نام المپیاد نانو آغاز شد مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، از آغاز اولین دوره المپیاد نانو در سال تحصیلی جاری با همکاری و نظارت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خبر داد.
ادامه مطلب...

1014حلقه چاه در آذربایجان شرقی مسدود شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی از انسداد 1014 حلقه چاه در سالجاری در استان خبرداد و گفت: 304 حلقه چاه غیرمجاز نیز شناسایی و از حفر 140 حلقه چاه غیرمجاز جلوگیری شده است.
ادامه مطلب...

جشن تکلیف500 دانش آموز عجب شیری برگزار شد

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش عجب شیر از برگزاری جشن تکلیف 500 دانش آموز دختر و پسر این شهرستان خبرداد و گفت: جشن تکلیف آغاز بندگی خداست و عبادت و اعمال مذهبی از این روز شکل واقعی به خود می گیرد.
ادامه مطلب...

عدالت در جامعه مورد توجه مسئولان باشد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم برقراری مساوات و عدل در بین اقشار مختلف مردم گفت: عدالت در جامعه مورد توجه مسئولان و قوای سه گانه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

جشن نیکوکاری در 550 مدرسه و سه پایگاه شهری در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد مراغه از آغاز جشن نیکوکاری در 550 مدرسه شهری و روستایی و سه پایگاه شهری این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...