حمایت اروپا از تروریست ها ضد حقوق بشری است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حضور منافقان در کشورهای اروپایی گفت: حمایت اروپا از تروریست ها و منافقانی که مرتکب جنایات بسیاری شده اند، با ادعاهای حقوق بشری این کشورها در تناقض است.
ادامه مطلب...

28 چاه غیرمجاز در عجب شیر پلمب شد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از پلمب 28 چاه غیرمجاز در این شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: با پلمب این چاه ها از برداشت 64 میلیون مترمکعب آب جلوگیری شد.
ادامه مطلب...

نمایش «تیراختور» در مراغه به روی صحنه رفت

مراغه - ایرنا - نمایش «تیراختور» کاری از گروه نمایش باریش به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی در تالار صوفی شهرستان مراغه به روی صحنه رفت.
ادامه مطلب...

فرماندار: بانوان مراغه ای توانمندی های بسیاری دارند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: بانوان شهرستان توانمندی های بسیاری دارند اما متاسفانه این توانمندی ها در سطح ملی معرفی نشده است.
ادامه مطلب...

هشت گروه نمایشی به جشنواره‌ تئاتر مردم در مراغه راه یافتند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره‌ تئاتر 'مردم' در این شهرستان گفت: هشت گروه نمایشی به بخش نهایی این جشنواره‌ راه یافتند.
ادامه مطلب...

مهارت آموزی رویکرد جدید آموزش و پرورش نوین است

مهارت آموزی رویکرد جدید آموزش و پرورش نوین است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: نظام آموزش و پرورش نوین و امروزی با توجه به سند تحول بنیادین ،با رویکرد مهارت آموزی دانش آموزان به فعالیت خود ادامه می دهد.
ادامه مطلب...

جشنواره غذاهای محلی و سالم در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - جشنواره پخت غذاهای سنتی، محلی و سالم، با هدف ترویج فرهنگ استفاده از غذای سالم و آگاه سازی خانواده ها در زمینه مضرات استفاده از غذاهای آماده و فوری، در عجب شیر برگزار شد.
ادامه مطلب...

محموله دام قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از توقیف محموله دام قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده 120 میلیون تومان است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: راهپیمایی 22 بهمن نشانگر بصیرت مردم است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار و بصیرت مردم انقلابی در 40 سالگی نظام است.
ادامه مطلب...

مردم چاراویماق در راهپیمایی 22 بهمن عزت ملی را نشان دادند

مراغه - ایرنا - مردم و مسئولان چاراویماق با شرکت در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن و حضور گسترده در این صحنه عظیم و خطیر، پشتیبانی از نظام ، انقلاب اسلامی و رهبری را باردیگر نشان داده و اتحاد، اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان کشیدند.
ادامه مطلب...