چشم دوختن به دولت برای حل مشکلات صحیح نیست

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه چشم دوختن به دولت برایب حل مشکلات تفکر غلطی است گفت: درست است که دولت باید در توسعه و رفع مشکلات نقش داشته باشد اما باید از توانمندی ها و ظرفیت های مردم و مناطق نیز استفاده بهینه شود.
ادامه مطلب...

3.5 میلیارد تومان برای توسعه فرهنگ قرآنی در مراغه تخصیص یافت

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 3.5 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فرهنگ قرآنی در مراغه خبر داد و گفت: این اعتبار از محل اختیارات نمایندگی مجلس در اختیار امام جمعه این شهرستان قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان مراغه برای حضور پرشکوه در راهپیمایی...

دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان مراغه برای حضور پرشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از فرهنگیان و دانش آموزان این شهرستان برای حضور پرشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.
ادامه مطلب...

120 دانش آموز مراغه ای عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اعزام 120 دانش آموز پسر دبیرستان های این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد.
ادامه مطلب...

آغاز مسابقات دانش آموزی قرآن و عترت در مراغه

آغاز مسابقات دانش آموزی قرآن و عترت در مراغه مسابقات قرآن و عترت دانش آموزان مراغه با شرکت 5هزار دانش آموز آغاز شد. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه صبح جمعه در آیین افتتاحیه این مسابقات گفت: مرحله منطقه ای این مسابقات با شرکت 5هزار دانش آموز از تمامی مقاطع تحصیلی برگزار می شود.
ادامه مطلب...

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی مراغه به مناطق جنوب کشور

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی مراغه به مناطق جنوب کشور کاروان راهیان نور دانش آموزان پسر مراغه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
ادامه مطلب...

استقلال و خودکفایی، آرمان انقلاب اسلامی ملت ایران بود

مراغه- ایرنا- فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه با اشاره به نقش انقلاب در تحقق ارزش های اسلامی در جامعه گفت: استقلال و خودکفایی، اصلی‌ترین شعار و آرمان انقلاب اسلامی ملت ایران بود.
ادامه مطلب...

قرآن نشان دهنده راه سعادت و پیروزی

قرآن نشان دهنده راه سعادت و پیروزی عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: قرآن راه سعادت ،نجات و پیشرفت بشر را هموار می کند.
ادامه مطلب...

افتتاح ساختمان اهدایی دارالقرآن حضرت فاطمه الزهرا (س)در مراغه

افتتاح ساختمان اهدایی دارالقرآن حضرت فاطمه الزهرا (س)در مراغه ساختمان جدید دارالقرآن حضرت فاطمه الزهرا (س) که اهدایی خیر مدرسه ساز مرحوم حجت الاسلام غفار نوروزی به آموزش و پرورش مراغه است ،مورد افتتاح قرار گرفت.
ادامه مطلب...

افتتاح مدرسه 6کلاسه خیر ساز در مراغه

افتتاح مدرسه 6کلاسه خیر ساز در مراغه مدرسه 6کلاسه خیر ساز زنده یاد مسعود رحیمیان اقدم در مراغه مورد افتتاح قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه صبح سه شنبه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر ،با حضور مسکینی معاون فرماندار شهرستان ویژه مراغه و مسئولین آموزش و پرورش و ادارات این شهرستان و خیرین مدرسه ساز ،مدرسه 6کلاسه خیر ساز زنده یاد مسعود رحیمیان اقدم مورد بهره برداری قرار گرفت.
ادامه مطلب...