میزبانی مسابقات سوارکای و تیراندازی فرصتی برای مراغه است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری تیراندازی با کمان سنتی و سوارکاری در این شهرستان گفت: این مسابقات فرصت مناسبی است تا ظرفیت های مراغه در حوزه های مختلف معرفی و شناسانده شود.
ادامه مطلب...

محموله البسه خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله البسه خارجی قاچاق به ارزش 450 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها ظرف یک هفته طرح های اشتغال زایی خود را ارائه کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با انتقاد از وضعیت طرح های اشتغال زا در این شهرستان گفت: تمامی دستگاه های اجرایی ظرف یک هفته یک و نیم برابر سهمیه های ابلاغی خود، طرح های اشتغال زایی خود را به کارگروه اشتغال این شهرستان ارائه کنند.
ادامه مطلب...

نبود کشتارگاه بهداشتی در هشترود، سلامت مردم را تهدید می کند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه نبود کشتارگاه بهداشتی و ذبح غیراصولی دام سلامت مردم را تهدید می کند از خیران خواست تا در حوزه سلامت بیشتر مشارکت کند.
ادامه مطلب...

نمایشگاه عکس پیشگیری از اعتیاد در هشترود گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه عکس با موضوع پیشگیری از اعتیاد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود گشایش یافت.
ادامه مطلب...

دو کتابخانه خیرساز در عجب شیر به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - دو کتابخانه خیرساز با یک میلیارد و 400 میلیون ریال هزینه کرد در خضرلو و هرگلان عجب شیر به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی و بازار تلاش کنند

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب بر لزوم اتحاد قوای سه گانه در مواجهه با مشکلات اقتصادی گفت: مسئولان کشور باید با اتحاد و همدلی برای رفع مشکلات و برخورد با اخلالگران بازار تلاش کنند.
ادامه مطلب...

هفت تیر سند حقانیت ایران اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: خون پاک شهدای هفتم تیر سند حقانیت و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

شهید بهشتی خود را فدای آرمان های اسلام و انقلاب کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به ویژگی های بارز اخلاقی شهید بهشتی گفت: این شخصیت بزرگ، همواره خود را فدای اسلام و انقلاب کرد و هرگز از انقلاب و رهبری برای خود هزینه نکرد.
ادامه مطلب...

خیران در ساخت مدارس برای کودکان نیازمند ورود کنند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی با تجلیل از کمک های خیران مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی استان گفت: خیران در حوزه نرم افزاری و ساخت مدارس برای کودکان نیازمند ورود کنند.
ادامه مطلب...