خیران حدود 6میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی مراغه کمک کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه با اشاره به مشارکت های مردمی در حمایت از اقشار آسیب پذیر زیرپوشش این سازمان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون خیران شهرستان پنج میلیارد و 956 میلیون ریال برای این منظور کمک کرده اند.
ادامه مطلب...

رسیدن به هدف کاهش مصرف مواد مخدر، نیازمند تلاش همگانی است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با اشاره به برنامه ریزی کلان برای کاهش 25درصدی مصرف مواد مخدر در کشور تا پایان برنامه ششم توسعه گفت: رسیدن به این هدف نیازمند تلاش همگانی و همراهی مردم و مسئولان است.
ادامه مطلب...

خیران مدرسه ساز عجب شیر چهار میلیارد ریال تعهد کردند

مراغه - ایرنا - خیران عجب شیری در جشنواره مدرسه ساز و مدرسه یار این شهرستان برای چهار میلیارد ریال تعهد کردند.
ادامه مطلب...

توسعه ورزش همگانی و بانوان اولویت ورزش مراغه در سالجاری است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش مراغه گفت: توسعه ورزش در حوزه بانوان و گسترش ورزش همگانی از مهمترین رویکردهای این اداره در سالجاری است.
ادامه مطلب...

سه طرح تولیدی و خدمات کشاورزی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با هفته جهاد کشاورزی سه طرح تولیدی و خدمات کشاورزی با 105 میلیارد ریال هزینه کرد در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نقش هنر در هدایت جامعه ماندگارتر است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی هنر در جامعه گفت: هنر نقش ماندگار و عمیقی در هدایت جامعه به سوی رشد و تعالی دارد.
ادامه مطلب...

کاوش ها در محوطه برج های تاریخی مراغه تا یک ماه انجام شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه از فرصت یک ماهه برای انجام کاوش ها در اطراف برج های تاریخی کبود و مدور این شهر خبرداد و گفت: میراث فرهنگی مسئول انجام این کاوش ها بوده و هزینه آن از سوی شرکت عمران و بهسازی پرداخت می شود.
ادامه مطلب...

تصادف رانندگی در مراغه یک کشته و 2 زخمی برجا گذاشت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از وقوع یک فقره تصادف رانندگی در مراغه خبرداد و گفت: این سانحه یک کشته و دو زخمی داشت.
ادامه مطلب...

وام مشاغل خانگی گرفتار پیچ و خم های نظام بانکی

مراغه - ایرنا - وام های مشاغل خانگی در سال های اخیر به عنوان راهکاری از سوی دولت برای ایجاد اشتغال خرد در جامعه، در پیچ و خم های نظام بانکی گرفتار شده است.
ادامه مطلب...

48درصد از نیاز آبی مزارع عجب شیر از سد قلعه چای تامین می شود

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با اشاره به ظرفیت 42 میلیون مترمکعبی سد قلعه چای، گفت: 28 میلیون مترمکعب معادل 48 درصد از نیاز آبی مزارع از این سد و مابقی از آب های زیرزمینی تامین می شود.
ادامه مطلب...