بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه

مراغه - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از بستری شدن ۱۷ نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه: مردم سفر به استان‌های آلوده را گزارش کنند

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: مردم از سفر به استان‌های آلوده به کرونا خودداری کرده و سفر شهروندان به این استان‌ها را در راستای پیشگیری از بیماری کرونا ویروس گزارش کنند.
ادامه مطلب...

فوت‌شدگان اخیر در بیمارستان امیرالمومنین مراغه کرونایی نبودند

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: جواب آزمایش سه نفر از فوت‌شدگان اخیر که با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه بستری شده بودند منفی بوده و علت فوت این افراد سایر بیماری‌هاست.
ادامه مطلب...

ترخیص تعدادی از بیماران مشکوک به کرونا در هشترود

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود از ترخیص تعدادی از بیماران مشکوک به کرونا در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ممنوعیت ملاقات بیماران در بیمارستان امیرالمومنین این شهرستان از امروز تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت: این تصمیم در راستای عمل به مصوبه کمیته پیشگیری از کرونا اتخاذ شده است.
ادامه مطلب...

تبعیت از دستورات متخصصان بهداشت حجت شرعی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به شیوع بیماری کرونا در برخی مناطق کشور گفت: براساس نظر مراجع تقلید، تبعیت از دستورات متخصصان بهداشت، حجت شرعی برای جامعه است.
ادامه مطلب...

مراجعه به مراکز درمانی مراغه ۳۰ درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی شهرستان همزمان با شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: اضطراب و ترس از بیماری کرونا موجب مراجعه مردم به مراکز درمانی شده که در بیشتر موارد افراد حتی بیماری و موردی خاصی هم ندارند.
ادامه مطلب...

مردم در مقابله با کرونا با بهداشت و درمان همکاری کنند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: همکاری مردم با سیاست‌ها و اقدامات مجموعه بهداشت و درمان در مقابله با کرونا یکی از موثرترین راه‌ها در کاهش و پیشگیری از این بیماری است.
ادامه مطلب...

مسیل های بحرانی مراغه شناسایی و لایروبی می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر ضرورت آمادگی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در فصل بارندگی گفت: مشکلات موجود در مسیل‌های بحرانی شهرستان شناسایی و لایروبی می‌شود.
ادامه مطلب...

تشدید نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم تامین نیازهای شهروندان گفت: نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در شهرستان تشدید می‌شود.
ادامه مطلب...