فرماندار: 32 درصد اعتبارات مراغه تحقق یافته است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: برای 178 طرح نیمه تمام سال 97، 55 میلیارد تومان اعتبار مبادله شده در نظر گرفته شده بود که از این مبلغ 32 درصد تحقق یافته است.
ادامه مطلب...

برپایی نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه

برپایی نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه نمایشگاه آثار دستی و تجسمی دانش آموزان مراغه برای دومین سال متوالی برپا شد.
ادامه مطلب...

19 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در هشترود پرداخت شد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 19 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به 134 طرح با ایجاد اشتغال برای 283 در 11 ماه سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

نقش موثر بانوان در جامعه غیر قابل انکار است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مراغه گفت: بانوان در طول تاریخ در اجرای برنامه های مختلف نقش موثری را ایفا کرده اند و تاثیر و اهمیت حضور آنها در جامعه غیر قابل انکار است.
ادامه مطلب...

اولین کنگره پاسداشت از مفاخر و چهره های ماندگارآموزش و پرورش مراغه...

اولین کنگره پاسداشت از مفاخر و چهره های ماندگارآموزش و پرورش مراغه بزودی برگزار می شود معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از برگزاری کنگره پاسداشت مفاخر ،چهره های ماندگار و 7هزار پیشکسوت فرهنگی تاریخ آموزش و پرورش این شهرستان در روزهای آتی خبر داد.
ادامه مطلب...

سه روستای مراغه پایلوت بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از انتخاب و معرفی سه روستای این شهرستان به عنوان پایلوت بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست در کشور خبر داد.
ادامه مطلب...

جشنواره دانش آموزی جابر ابن حیان در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه از آغاز نهمین جشنواره دانش آموزی جابر ابن حیان در این شهرستان خبرداد و گفت: در مرحله مدرسه ای این جشنواره از 500 اثر علمی و پژوهشی دانش آموزان 300 اثر به مرحله منطقه ای راه یافت.
ادامه مطلب...

آغاز نهمین جشنواره دانش آموزی جابربن حیان در مراغه

آغاز نهمین جشنواره دانش آموزی جابربن حیان در مراغه نهمین جشنواره دانش آموزی و علمی جابربن حیان در مراغه کار خود را آغاز کرد.
ادامه مطلب...

سه شنبه های بدون خودرو در مراغه اجرایی می شود

مراغه – ایرنا – رئیس هیات دوچرخه سواری مراغه گفت: بزودی طرح سه شنبه های بدون خودرو در در این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ادامه مطلب...