146 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف دو محموله 146 کیلوگرمی مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

سارق لوازم داخل خودرو و مال خر در عجب شیر دستگیر شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب شیر از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو و یک نفر مال خر در این ارتباط در کمتر از 24 ساعت خبر داد.
ادامه مطلب...

اقامت مسافران نوروزی در مراغه 65.3 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه با اشاره به استقبال مسافران نوروزی از اماکن اقامتی این شهرستان در تعطیلات نوروزی گفت: از آغاز تعطیلات، اقامت در این اماکن نسبت به سال گذشته 65.3 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

تندباد 50 میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی عجب شیر خسارت زد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: تندباد، 50 میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی و بخش های کشاورزی و اماکن مسکونی این شهرستان خسارت زده است.
ادامه مطلب...

گنبدهای چهارگانه، یادگاری از تمدن پرشکوه مراغه

مراغه - ایرنا - گنبدهای تاریخی و چهارگانه مراغه با قدمتی به طول تاریخ، یادگارهایی از تمدن پرشکوه و گذشته طلایی این شهر به دلیل برخورداری از سبک معماری خاص و منحصر به فرد، در زمره آثار فاخر تاریخی قرار گرفته و به مقصدی جذاب برای علاقه مندان به تاریخ و تمدن تبدیل شده است.
ادامه مطلب...

معاون استاندار آذربایجان شرقی: قطعی برق در تبریز نداریم

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با رد خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطعی برق برخی از محلات تبریز به دلیل تندباد، گفت: موارد معدود قطعی برق نیز با تلاش نیروهای اداره برق مجددا وصل و مشکل رفع شد.
ادامه مطلب...

تورهای مراغه گردی، حرکتی در راستای معرفی بیشتر این شهر است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه با اشاره به آغاز تورهای رایگان مراغه گردی گفت: این حرکت فرهنگی، در راستای ایجاد زمینه برای شناخت و آشنایی هرچه بیشتر مسافران و گردشگران نوروزی در حال برگزاری است.
ادامه مطلب...

حمایت از کالای ایرانی، موجب توسعه اقتصادی و رفع بیکاری است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان رهبری در آغاز سال جدید گفت: براساس رهنمودهای رهبری، حمایت از کالای ایرانی، موجب توسعه و رونق اقتصادی و نیز رفع بیکاری و مشکلات معیشتی جامعه خواهد شد.
ادامه مطلب...

بیش از 27 هزار نفر از جاذبه های گردشگری مراغه دیدن کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه از استقبال گسترده گردشگران و مسافران نوروزی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان خبر داد و گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون 27 هزار و 700 نفر از این آثار دیدن کرده اند.
ادامه مطلب...

تنوع آثار تاریخی و طبیعی، انگیزه ای برای سفر به مراغه

مراغه - ایرنا - شهر تاریخی مراغه با آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی بی بدیل، همه ساله و در ایام نوروز مسافران و گردشگران نوروزی را از گوشه و کنار کشورمان مجذوب خود کرده و پذیرای مسافران نوروزی است.
ادامه مطلب...