دانشگاه مراغه یکی از شش دانشگاه همکار در پروژه های معاونت علمی و فناوری...

دانشگاه مراغه یکی از شش دانشگاه همکار در پروژه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت حفاظت محیط زیست آلمان می باشد.
ادامه مطلب...

مجوز 12 اقامتگاه بوم گردی در مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از صدور مجوز 12 اقامتگاه بوم گردی به منظور توسعه گردشگری و درآمدزایی پایدار در روستاهای این بخش خبر داد.
ادامه مطلب...

ریشه کنی بی سوادی تنها راه توسعه پایدار است

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش چاراویماق گفت: انسداد مبادی بیسوادی یکی از بزرگ ترین دغدغه های جوامع بوده زیرا تمام کشورهای جهان به این نتیجه رسیده اند که تنها راه توسعه پایدار ریشه کنی بیسوادی است.
ادامه مطلب...

وزنه بردار مراغه ای نایب قهرمان کشور شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: عرفان مرادی وزنه بردار نوجوان مراغه ای در دسته61 کیلوگرم در جایگاه دوم نخستین المپیاد وزنه برداری کشور قرار گرفت.
ادامه مطلب...

طرح تولید علوفه های پاییزه دیم در چاراویماق اجرا می شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق از اجرای طرح تولید علوفه های پاییزه دیم در این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور ترویج کشت دیم پاییزه، دو هکتار از اراضی شهرستان به این منظور اختصاص یافت.
ادامه مطلب...

دومین همایش "بسیج و آینده انقلاب اسلامی" به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج...

دومین همایش "بسیج و آینده انقلاب اسلامی" به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، با سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه مراغه و هیئت رئیسه ی دانشگاه مراغه در سالن فجر برگزار گردید.
ادامه مطلب...

هنر ابزاری برای ایستادگی در برابر جنگ نرم است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش هنر متعهد در تبیین ارزش های اسلامی و انقلابی گفت: هنر ابزاری برای الگودهی به جوانان و ایستادگی در برابر جنگ نرم دشمن و نظام سلطه است.
ادامه مطلب...

ایران اسلامی با تفکر بسیجی در برابر تهدیدها آسیب ناپذیر است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ بسیج در جامعه گفت: ایران اسلامی با تفکر بسیجی در برابر تهدیدها و تحریم ها آسیب ناپذیر بوده و مقتدرانه در برابر یاوه گویی های نظام استکباری ایستاده است.
ادامه مطلب...

طلبگی بهترین فرصت جوانان برای خدمت به جامعه اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با اشاره به جایگاه روحانیت در بین امت اسلامی گفت: طلبگی بهترین فرصت جوانان برای خدمت به جامعه اسلامی است.
ادامه مطلب...

مرگ خاموش در مراغه جان سه نفر را گرفت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه با هشدار نسبت به افزایش خطر گازگرفتگی در فصل سرما و ضرورت هوشمندی بیشتر شهروندان اعلام کرد: سه عضو یک خانواده بر اثر گاز گرفتگی در مراغه جان خود را از دست دادند.
ادامه مطلب...