آموزش و پرورش پیشتاز برنامه های ورزشی است

آموزش و پرورش پیشتاز برنامه های ورزشی است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: آموزش و پرورش پیشتاز برنامه های ورزشی است و رابطه تنگاتنگی با اداره ورزش و جوانان دارد.
ادامه مطلب...

حضور پژوهشگران دانشگاه مراغه در ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع...

رویکرد اصلی این نمایشگاه بستری برای ارتباط و تعامل بین تولیدکنندگان علم و دانش و مصرف کنندگان و مشتریان فناوری و نیز تجاری سازی ایده ها و طرح های فناورانه است. این نمایشگاه در چهار بخش فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و نیازمندی های فناورانه برگزار شد.
ادامه مطلب...

قرارداد مشارکت بانک سپه در آزادراه مراغه-هشترود امضا می شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی با مشارکت بانک سپه در ساخت آزادراه مراغه - هشترود موافقت کرده و قرارداد آن به زودی امضا می شود.
ادامه مطلب...

آزادراه مراغه - هشترود از مطالبات مردم منطقه است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به اجرای طرح ملی آزادراه مراغه - هشترود گفت: اجرای این طرح از مطالبات مردم منطقه بوده و تسریع در اجرای آن، زمینه ساز کاهش مشکلات و حوادث ترافیکی در جنوب آذربایجان شرقی می شود.
ادامه مطلب...

نشست مشترک اعضای بنیاد خیرین حامی دانشگاه بـا هیئت رئیسه اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی مراغه

مشارکت در توسعه امور خیریه دانشگاه و زمینه سازی بستر حمایتی از طریق اتحادیه های صنفی بازار و کسبه شهرستان مراغه
ادامه مطلب...

چاپ کتاب عضو هیات علمی دانشگاه مراغه با عنوان مروری بر هیدرولیک محاسباتی

کتاب مروری بر هیدرولیک محاسباتی، نوشته دکتر رسول دانشفراز، عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه مراغه منتشر گردید.
ادامه مطلب...

معلمان بسیجی رسالت خطیری در حوزه فرهنگی دارند

معلمان بسیجی رسالت خطیری در حوزه فرهنگی دارند معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: معلمان بسیجی به عنوان پیشتازان عرصه تعلیم و تربیت ،رسالت خطیری در حوزه فرهنگی دارند.
ادامه مطلب...

مدال طلای مسابقات جهانی کیک بوکسینگ برگردن ورزشکار مراغه‌ای

مراغه- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: ورزشکار مراغه‌ای در مسابقات جهانی کیک بوکسینگ MMA کشور گرجستان صاحب مدال طلا شد.
ادامه مطلب...

بخشدار مراغه از نحوه نگهداری طرح های اجراشده انتقاد کرد

مراغه – ایرنا – بخشدار مرکزی مراغه از وضعیت نگهداری نامطلوب طرح های انجام شده در روستاهای این بخش انتقاد کرد و گفت: نگهداری از طرح های انجام شده از اجرای آن مهمتر بوده که متاسفانه در این مورد کوتاهی شده است.
ادامه مطلب...

250 دانش آموز مراغه ای عازم مناطق عملیاتی شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اعزام 250 دانش آموز پسر دبیرستان های این شهرستان به مناطق عملیاتی شمال غرب خبرداد.
ادامه مطلب...