اقتدار کنونی نظام اسلامی به برکت مقاومت در برابر قدرت هاست

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با تاکید بر لزوم ایستادگی در برابر تهدیدهای دشمنان اسلام به ویژه رژیم صهیونیستی در منطقه گفت: اقتدار کنونی نظام اسلامی و موفقیت های جبهه مقاومت اسلامی همه به برکت مقاومت در برابر قدرت های پوشالی دنیا محقق شده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: جناح بندی، آفتی برای رسانه هاست

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ویژگی های رسانه ها گفت: تمجید و نقد بی جا از مسئولان و جناح بندی ها، آفتی برای رسانه هاست.
ادامه مطلب...

مسئولان به روابط عمومی ها اعتماد کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: اگر مسئولان و مدیران دستگاه ها و سازمان هایی اجرایی به روابط عمومی های خود اعتماد کنند راه و مسیر توسعه شهرستان هموار تر خواهد شد.
ادامه مطلب...

ارتباط با رسانه ها زمینه ساز پیشگیری از جرائم و آسیب هاست

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در رفع مشکلات اجتماعی گفت: تعامل و ارتباط نزدیک پلیس با رسانه ها، زمینه ساز ایجاد بسترهای لازم در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی است.
ادامه مطلب...

رسانه ها مطالبات و دغدغه های مردم را تبیین کنند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش اجتماعی رسانه و خبرنگاران گفت: رسانه ها به عنوان زبان گویای جامعه، مطالبات و دغدغه های مردم را برای مسئولان تبیین کنند.
ادامه مطلب...

جاده کهجوق - مغانجق مراغه به طور مشارکتی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از احداث جاده روستایی کهجوق - مغانجق به طور مشارکتی خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح مشارکتی 44 میلیارد ریال هزینه می شود.
ادامه مطلب...

«پیله» به جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران راه یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: نمایش عروسکی «پیله» از این شهرستان به هفدهمین جشنواره بین المللی تهران - مبارک راه یافت.
ادامه مطلب...

مرکز حمایت از سرمایه گذاری ضرورت توسعه مراغه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به راه اندازی مرکز حمایت از سرمایه گذاری و توسعه این شهرستان گفت: ایجاد این مرکز به منظور جذب سرمایه گذار و هموار کردن مسیر توسعه شهرستان و منطقه ضروری است.
ادامه مطلب...

دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان باید رفع مشکلات اقتصادی مردم را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.
ادامه مطلب...

جناح بازی های سیاسی موجب تفرقه در کشور می شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به موقعیت حساس و کنونی کشور افزود: جناح بازی های سیاسی موجب تفرقه در کشور می شود از رو باید به دور از جناح های سیاسی پشتیبان انقلاب و اسلام باشیم.
ادامه مطلب...