چهار توزیع کننده مواد مخدر صنعتی در چاراویماق دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی چاراویماق از دستگیری و متلاشی شدن باند 4 نفره توزیع مواد مخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

نزدیک 10میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد

مراغه - ایرنا - سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی چاراویماق از جذب و ارائه تسهیلات ارزان قیمت در قالب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به مبلغ 9 میلیارد و 656 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

مراغه قطعه فرهنگ ساز کشور است

مراغه قطعه فرهنگ ساز کشور است معاون وزیر و دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش کشور گفت: مراغه با داشتن تاریخ بیش از هفت هزار سال، قطعه فرهنگ ساز کشور در تاریخ فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است.
ادامه مطلب...

مفاخر آموزش و پرورش ،چهره های ماندگار تاریخ هستند

مفاخر آموزش و پرورش ،چهره های ماندگار تاریخ هستند معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: از مفاخر و مشاهیر آموزش و پرورش به عنوان چهره های ماندگار تاریخ یاد می شود.
ادامه مطلب...

70 درصد راه های روستایی و اصلی چاراویماق بسته است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت:70 درصد راه های روستایی و اصلی این شهرستان بر اثر بارش برف و کولاک بسته شده است.
ادامه مطلب...

هفت هزار بسته شکلات خارجی قاچاق در چاراویماق کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی چاراویماق از کشف هفت هزار بسته شکلات خارجی قاچاق به ارزش 132 میلیون تومان خبر داد.
ادامه مطلب...

بارش برف راه ارتباطی 120 روستای هشترود را مسدود کرد

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود از مسدود شدن 120 راه ارتباطی روستایی این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

کولاک مانع بازگشایی راه های روستایی مراغه شده است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای مراغه گفت: تداوم کولاک در بخش سراجو این شهرستان مانع از بازگشایی راه های ارتباطی 40 روستا در این بخش شده است.
ادامه مطلب...

دانش آموز مراغه ای در ترکیب تیم ملی جا گرفت

دانش آموز مراغه ای در ترکیب تیم ملی جا گرفت معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: دانش آموز ورزشکار مراغه ای برای رقابت در دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ارس ،به عضویت تیم ملی درآمد.
ادامه مطلب...

تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه

تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه مراسم تجلیل از پیشکسوتان امور تربیتی آموزش و پرورش مراغه در تالار لاله این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...