بسترهای توسعه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در مراغه فراهم است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به وجود ظرفیت های بسیار در بخش کشاورزی این شهرستان گفت: بسترهای توسعه و راه اندازی صنایع تبدیلی در این بخش فراهم است.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در مراغه یک کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت

مراغه- فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با پژو در محور مراغه - هشترود یک کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت.
ادامه مطلب...

یک میلیون هکتار از مراتع آذربایجان شرقی در اختیار عشایر است

مراغه - ایرنا - مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی با بیان اینکه یک میلیون هکتار از مراتع استان در اختیار عشایر است گفت: عشایر استان سالانه 11هزار و 939 تن گوشت، 34 هزار و 100 تن شیر و یک هزار و 600 تن پشم تولید می کنند.
ادامه مطلب...

منطقه آزاد ارس قطب صادرات صنایع دستی آذربایجان شرقی می شود

مراغه - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه نظارت و هماهنگی صنایع دستی آذربایجان شرقی از معرفی منطقه آزاد ارس به عنوان قطب صادرات صنایع دستی استان خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های این منطقه، نمایشگاه دائمی عرضه محصولات صنایع دستی در این منطقه دایر می شود.
ادامه مطلب...

ترویج بی حجابی در کشور ما از اهداف دشمنان است

مراغه – ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: دشمن به خوبی می داند که راه مقابله با انقلاب اسلامی، تحریم و اخلال در قیمت ارز نیست بلکه آسانترین راه ترویج بی حجابی و سست کردن بنیان خانواده است.
ادامه مطلب...

گرانی کالاهای ایرانی به بهانه افزایش قیمت دلار

تبریز- عضو مجلس خبرگان رهبری از گرانی کالاهای ایرانی به بهانه افزایش قیمت دلار به شدت انتقاد کرد.
ادامه مطلب...

7500 کیلومتر راه روستایی استان پس از انقلاب آسفالت شده است

مراغه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه قبل از انقلاب هیچ یک از راه های روستایی آسفالت نشده بود گفت: از 11 هزار کیلومتر راه روستایی در استان در حال حاضر 7500 کیلومتر آسفالت شده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: نظارت در جامعه ضعیف است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه از ضعف نظارت در جامعه انتقاد کرد و گفت: برخورد قاطعی با تخلفات انجام نمی شود و این مردم را اذیت می کند.
ادامه مطلب...

20هزار و 424 کیلومتر شبکه گاز در آذربایجان شرقی اجرا شده است

مراغه - ایرنا - مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 20 هزار و 424 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در آذربایجان شرقی اجرا شده که 12 هزار و 584 کیلومتر از آن شبکه روستایی و هفت هزار و 840 کیلومتر آن شبکه شهری است.
ادامه مطلب...

نظارت بر ساخت و سازها ضرورت توسعه شهری

مراغه - ایرنا - رشد بی رویه شهرنشینی و توسعه ناهمگون ساخت و ساز در مراغه موجب گسترش حاشیه نشینی و تخلفات ساختمانی در داخل و حومه شهر شده و نظارت بر ساخت و سازها و جلوگیری از تخلفات در این حوزه را ضروری تر از گذشته کرده است.
ادامه مطلب...