نفرات برتر مسابقات کشتی ساحلی آذربایجان شرقی مشخص شدند

مراغه - ایرنا - مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی آذربایجان شرقی در مراغه با شناخت نفرات برتر اوزان مختلف به پایان رسید.
ادامه مطلب...

دستگاه های اجرایی توجه بیشتری به فرهنگ و هنر داشته باشند

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش سازنده هنرمندان در توسعه فرهنگی جامعه گفت: دستگاه های اجرایی توجه بیشتری به فرهنگ و هنر جامعه داشته باشند و از آن حمایت کنند.
ادامه مطلب...

37کیلومتر بادشکن در حاشیه دریاچه ارومیه ایجاد شده است

مراغه - ایرنا - رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به ایجاد بادشکن غیرزنده به طول 37کیلومتر در حاشیه دریاچه ارومیه گفت: ایجاد این باد شکن عملا از حرکت شن های روان و توسعه ریزگردها که در سال های گذشته مشکل ایجاد می کرد جلوگیری کرده است.
ادامه مطلب...

مشکلات 15 واحد صنعتی مراغه در کارگروه رفع موانع بررسی شد

مراغه - ایرنا - مشکلات 15 واحد صنعتی و تولیدی مراغه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ستانداری آذربایجان شرقی، نمایندگان ادارات کل و شعب بانک های استان در کارگروه رفع موانع این شهرستان بررسی شد.
ادامه مطلب...

بیش از 127 هزار دام در چاراویماق واکسینه شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دامپزشکی چاراویماق از واکسیناسیون جمعیت دامی سبک و سنگین در مقابل بیماری ها خبر داد و گفت: در چهار ماه نخست امسال 127 هزار و 300 راس دام در مقابل بیماری ها واکسینه شدند.
ادامه مطلب...

ولایت مهم ترین پیام غدیر برای آیندگان است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به واقعه عظیم غدیر گفت: مهم ترین پیام این روز بزرگ و تاثیرگذار در تاریخ اسلامی و بشریت، ولایت و صیانت از آن برای آیندگان است.
ادامه مطلب...

هندبالیست مراغه ای به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد

مراغه - ایرنا - آرازز احمدی هندبالیست مراغه ای که در ترکیب تیم آذربایجان شرقی عنوان قهرمانی سی و پنجمین المپیاد بازی های توپی مسابقات متوسطه اول آموزشگاه های دانش آموزی کشور را کسب کرد به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد.
ادامه مطلب...

14 معتاد و خرده فروش مواد در مراغه جمع آوری و دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف 1.8 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان گفت: در این ارتباط 14 معتاد و خرده فروش مواد جمع آوری و دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.
ادامه مطلب...

دفع و تصفیه مناسب فاضلاب روستایی به بهداشت محیط کمک می کند

مراغه – ایرنا – فرماندار چاراویماق گفت: دفع و تصفیه پساب فاضلاب های روستایی ضمن آنکه از آلوگی محیط زیست جلوگیری می کند بخشی از آب مورد نیاز بخشهای مختلف را نیز تامین خواهد کرد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها ظرفیت های سرمایه گذاری مراغه را تدوین کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی گفت: ظرفیت های سرمایه گذاری این شهرستان در قالب بسته های تخصصی برای بهره مندی سرمایه گذاران اقتصادی، توسط دستگاه های اجرایی تدوین شود.
ادامه مطلب...