ورزش مراغه در مسیر پویایی و رشد قرار دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به رونق ورزش های قهرمانی و همگانی در این شهرستان گفت: درخشش ورزشکاران این خطه در رقابت های جهانی و بین المللی نشان از رشد و پویایی دوباره ورزش این شهرستان دارد.
ادامه مطلب...

مشکلات تعاونی های مسکن در حال تبدیل شدن به معضلی بزرگ است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به وجود مشکلات متعدد در احداث و تحویل واحدهای مسکونی از سوی تعاونی های مسکن در این شهرستان گفت: این مشکلات در صورت عدم توجه و رفع آنها، در حال تبدیل شدن به معضلی بزرگ بوده و موجب نارضایتی بخشی از شهروندان نیز شده است.
ادامه مطلب...

انفجار گاز شهری در مراغه خسارت جانی نداشت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: انفجار ناشی از نشت گاز شهری در یکی از آپارتمان های این شهر خسارت جانی نداشت.
ادامه مطلب...

63 درصد جمعیت عجب شیر زیرپوشش بیمه سلامت هستند

مراغه - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: 46 هزار نفر معادل 63 درصد از جمعیت شهرستان عجب شیر زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.
ادامه مطلب...

پل روگذر میدان گاز مراغه در صورت تامین مالی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از اتمام طرح مطالعاتی پل روگذر میدان گاز این شهر خبر داد و گفت: در صورت تامین منابع مالی از طریق مشارکت، عملیات ساخت این پل آغاز می شود.
ادامه مطلب...

طرح هادی روستای چنار عجب شیر به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - طرح هادی روستای چنار بخش قلعه چای شهرستان عجب شیر با دو میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه کرد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

محموله 15 تنی برنج خارجی قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله 15 تنی برنج خارجی قاچاق در این شهرستان خبرداد گفت: ارزش محموله کشف شده یک میلیارد و 200 میلیون ریال است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: عزاداری ها با حفظ شئونات اسلامی برگزار شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در زمینه آیین های سوگواری حسینی گفت: عزاداری های سنتی محرم در مراغه که از قدمت بالایی برخوردار است با حفظ شئونات اسلامی برگزار شود.
ادامه مطلب...

تولید تجیهزات پزشکی توسط کره ای ها در عجب شیر بررسی شد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه هماهنگی برای سرمایه گذاری و انتقال تکنولوژی ساخت و تولید انبوه تجهیزان پزشکی در ایران از سوی سرمایه گذار کره ای خبر داد.
ادامه مطلب...

حضور رئیس جمهوری در مجلس نمونه بارز مردم سالاری دینی است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به دعوت اخیر نمایندگان مجلس از رئیس جمهور گفت: حضور رئیس جمهوری در مجلس و پاسخ به سئوالات نمایندگان نمونه بارز مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی است.
ادامه مطلب...