7500 کیلومتر راه روستایی استان پس از انقلاب آسفالت شده است

مراغه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه قبل از انقلاب هیچ یک از راه های روستایی آسفالت نشده بود گفت: از 11 هزار کیلومتر راه روستایی در استان در حال حاضر 7500 کیلومتر آسفالت شده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: نظارت در جامعه ضعیف است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه از ضعف نظارت در جامعه انتقاد کرد و گفت: برخورد قاطعی با تخلفات انجام نمی شود و این مردم را اذیت می کند.
ادامه مطلب...

20هزار و 424 کیلومتر شبکه گاز در آذربایجان شرقی اجرا شده است

مراغه - ایرنا - مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 20 هزار و 424 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در آذربایجان شرقی اجرا شده که 12 هزار و 584 کیلومتر از آن شبکه روستایی و هفت هزار و 840 کیلومتر آن شبکه شهری است.
ادامه مطلب...

نظارت بر ساخت و سازها ضرورت توسعه شهری

مراغه - ایرنا - رشد بی رویه شهرنشینی و توسعه ناهمگون ساخت و ساز در مراغه موجب گسترش حاشیه نشینی و تخلفات ساختمانی در داخل و حومه شهر شده و نظارت بر ساخت و سازها و جلوگیری از تخلفات در این حوزه را ضروری تر از گذشته کرده است.
ادامه مطلب...

نسبت ازدواج به طلاق در مراغه 3.5 به یک است

مراغه - ایرنا- رئیس اداره ثبت احوال مراغه از ثبت یک هزار و 640 ازدواج و 589 طلاق در این شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: به طور تقریبی از هر سه ازدواج در مراغه یک مورد به طلاق منجر می شود.
ادامه مطلب...

پایگاه ملی قلعه ضحاک هشترود ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از ایجاد پایگاه ملی قلعه ضحاک این شهرستان در راستای ثبت اسین اثر به عنوان میراث جهانی در یونسکو خبرداد.
ادامه مطلب...

سارقان حرفه ای در عجب شیر دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب شیر از دستگیری باند دو نفره سارقان حرفه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: سارقان در کمتر از 48 ساعت بعد از سرقت در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

ساخت و ساز در استان به زیر 2.6 میلیون مترمربع کاهش یافت

مراغه - ایرنا - عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به کاهش میزان ساخت و ساز در استان اشاره کرد و گفت: در 9 ماه سالجاری 2 میلیون و 525 هزار مترمربع ساخت و ساز شده است.
ادامه مطلب...

درخواست رفع حصر از سوی برخی‌ها زیر سوال بردن اعتقادات مردم است

تبریز- عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: درخواست رفع حصر از سوی برخی‌ها زیر سوال بردن اعتقادات مردم است.
ادامه مطلب...

حماسه 9 دی روح تازه ای به نظام و جامعه اسلامی بخشید

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره نقش موثر حماسه 9 دی در تحولات اجتماعی کشورمان گفت: این روز شتاب بیشتری به موتور محرکه انقلاب و روح تازه ای به نظام و جامعه اسلامی بخشید.
ادامه مطلب...