مایه کوبی بیش از 500 هزار نوبتی جمعیت دامی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی شهرستان مراغه از طرح کوبی 506 هزار و 411 نوبتی جمعیت دامی این شهرستان خبرداد و گفت: در این طرح دام ها علیه بیماری های واگیر و مشترک دامی مایه کوبی شدند.
ادامه مطلب...

دعوت از سه کماندار مراغه ای به اردوی تیم ملی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: سه کماندار مراغه ای در 2 بخش بانوان و آقایان به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان سنتی دعوت شدند.
ادامه مطلب...

اختصاص هفت میلیارد ریال اعتبار به میراث فرهنگی عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه بودجه حوزه میراث فرهنگی شهرستان نسبت به سال گذشته رشد صد در صدی داشته گفت: هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی به این حوزه اختصاص یافته که در حوزه گردشگری، آموزش و توسعه صنایع دستی، احیا و بازسازی و حفاظت و ساماندهی بناهای تاریخی هزینه خواهد شد.
ادامه مطلب...

تشکیل 17 کمیته تخصصی بزرگداشت دهه فجر در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق از تشکیل 17 کمیته بزرگداشت دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تمامی برنامه های فرهنگی توسط این کمیته ها تدوین و اطلاع رسانی خواهد شد.
ادامه مطلب...

بخشدار سراجو: همایش پیاده روی بستر مناسبی برای ترویج ورزش در بین خانواده ها است

مراغه - ایرنا - بخشدار سراجوی مراغه با تبیین اهمیت ورزش همگانی، گفت: برگزاری همایش های پیاده روی بستر مناسبی برای ترویج ورزش در بین خانواده ها است.
ادامه مطلب...

تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآنی تا 6 بهمن

مراغه - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا 6 بهمن ماه جاری خبر داد و گفت: این آزمون در چهار رشته حفظ قرآن، ترجمه قرآن، معارف اهل بیت(ع) و آزمون الکترونیکی انس با قرآن برگزار می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: استقلال و آزادی ایران مرهون انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در توسعه فرهنگی و اجتماعی و سیاسی گفت: استقلال و آزادی ایران مرهون انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

برگزاری بیش از60 برنامه ورزشی و فرهنگی ویژه دهه فجر در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: بیش از 60 برنامه ورزشی و فرهنگی ویژه گرامیداشت دهه فجر در شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

جشنواره هنرهای تجسمی منطقه ای درعجب شیر نفرات برتر خود را شناخت

مراغه - ایرنا - چهارمین جشنواره منطقه ای هنرهای تجسمی در عجب شیر با معرفی نفرات برتر و تجلیل از آثار برگزیده به پایان رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: دومین کنگره بزرگداشت استاد کریمی مراغه ای برگزار می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: دومین کنگره استاد کریمی مراغه ای برای ارج نهادن به مقام والای فرهنگی هنری این شاعر و هنرمند بزرگ برگزار می شود.
ادامه مطلب...