آموزش و پرورش ،پیشقدم در ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب

آموزش و پرورش ،پیشقدم در ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب ،پیشقدم می باشد.
ادامه مطلب...

مدارس آذربایجان شرقی با مشکل کمبود نمازخانه مواجه هستند

مراغه - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی گفت: به رغم استقبال دانش ‌آموزان از برپایی نماز جماعت، مدارس شهری و روستایی استان با مشکل اساسی کمبود نمازخانه مواجه هستند.
ادامه مطلب...

تدریس کتب کمک درسی در مدارس ممنوع است

مراغه - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان اینکه محتوای کتب درسی مقطع ابتدایی غنی است گفت: تدریس کتب کمک درسی و برگزاری آزمون های غیر ضروری در مدارس ابتدایی ممنوع است.
ادامه مطلب...

رویکرد مدارس ابتدایی ،ایجاد نشاط و شادابی است

رویکرد مدارس ابتدایی ،ایجاد نشاط و شادابی است معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: رویکرد مدارس ابتدایی آموزش و پرورش ،ایجاد نشاط و شادابی و یادگیری آسان است.
ادامه مطلب...

خانه معدن مراغه راه اندازی می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: خانه معدن مراغه به منظور رفع مشکلات و موانع این بخش با همکاری خانه معدن آذربایجان شرقی راه اندازی می شود.
ادامه مطلب...

سارقان حرفه ای منازل در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارقان حرفه ای منازل در این شهرستان خبرداد و گفت: سارقان در بازجویی ها به 25 فقره سرقت اسباب و اثاثیه منازل اعتراف کردند.
ادامه مطلب...

شادابی جامعه با برگزاری کنسرت های بی محتوا محقق نمی شود

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: شادابی جامعه در گرو برگزاری کنسرت های بی محتوا، بی اساس و خارج از عرف نیست بلکه با حل مشکلات اجتماعی، اقتصادی سیاسی و به ویژه بیکاری در ارتباط مستقیم است.
ادامه مطلب...

329 ورزشکار جانباز سازمان یافته در استان فعالیت می کنند

مراغه - ایرنا - رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان آذربایجان شرقی از فعالیت 329 ورزشکار به صورت سازمان یافته در این هیات خبرداد و گفت: از این تعداد 123 ورزشکار زن و مابقی مرد هستند.
ادامه مطلب...

اجرای پایاب و آبیاری قطره ای به مدیریت بحران آب کمک می کند

مراغه - ایرنا - فرماندارعجب شیر اجرای پایاب سد قلعه چای و آبیاری قطره ‌ای را در مدیریت بحران کم آبی در شهرستان مهم توصیف کرد و گفت: با اجرای این طرح ها، 60 درصد در مصرف آب کشاورزی صرفه جویی می شود.
ادامه مطلب...

فرودگاهی که پرواز ندارد

مراغه - ایرنا - فرودگاه سهند به عنوان یکی از فرودگاه های آذربایجان شرقی، در سال های اخیر و به رغم راه اندازی های چندباره، در حال حاضر تنها نام فرودگاه را یدک می کشد و هیچ پروازی ندارد.

ادامه مطلب...