ازدواج در مراغه کاهش و طلاق افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت احوال مراغه از کاهش 6 درصدی میزان ازدواج و افزایش پنج درصدی وقوع طلاق در این شهرستان در سال 96 نسبت به مدت مشابه در سال 95 خبرداد.
ادامه مطلب...

مبارزه با قاچاق حمایت از کالای ایرانی است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مبارزه با قاچاق کالا و تقویت پاسگاه های ایست بازرسی، گامی در راستای حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید داخلی است.
ادامه مطلب...

قدرت روزافزون ایران ثمره خون شهداست

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهید سرلشکر برخورداری عجب شیر گفت: ایران اسلامی در سایه رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا و ایثارگران، به قدرت منطقه و جهان تبدیل شده و در عرصه بین المللی و مسائل جهانی نقش آفرینی می کند.
ادامه مطلب...

10 طرح بهداشتی درمانی در مراغه آماده بهره برداری است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در جریان سفر هیات دولت به آذربایجان شرقی در اردیبهشت امسال، 10 طرح در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

40 درصد مدارس هشترود فرسوده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: 40 درصد از مدارس شهری و روستایی این شهرستان فرسوده بوده و نیاز به بازسازی دارند.
ادامه مطلب...

44 طرح برای احیاء دریاچه ارومیه در دست اجراست

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی استاندار آذربایجان ‌شرقی احیاء دریاچه ارومیه را یکی از اولویت‌ های دولت خواند و گفت: همچنان به احیاء این دریاچه امیدواریم و در حال حاضر 44 طرح در این راستا در دست اجراست.
ادامه مطلب...

پژوهش در آیات قرآن، مقدمه ای برای عمل به آن است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم توجه به آموزه های قرآنی و دینی گفت: حرکت های فرهنگی و قرآنی، پژوهش و شناخت در آیات قرآن، مقدمه ای برای عمل به آن در جامعه است.
ادامه مطلب...

دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از آغاز صدور کارت همیاران کالای ایرانی در بین دانش آموزان این شهرستان خبرداد و گفت: در این اقدام که در راستای فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی صورت می گیرد 11هزار و 500 دانش آموز کارت همیاران کالای ایرانی دریافت می کنند.
ادامه مطلب...

19 میلیون دلار کالا از گمرک مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه از صادرات 19 میلیون دلاری کالا و تولیدات داخلی به کشورهای خارجی از این گمرک در سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب...

2187 کیلوگرم موادغذایی فاسد در هشترود معدوم شد

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود از معدوم سازی دو هزار و 187 کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد در شهرستان خبرداد و گفت: این مقدار مواد غذایی در بازرسی های طرح نوروزی شبکه بهداشت کشف و ضبط شده بود.
ادامه مطلب...