خانه معدن مراغه راه اندازی می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: خانه معدن مراغه به منظور رفع مشکلات و موانع این بخش با همکاری خانه معدن آذربایجان شرقی راه اندازی می شود.
ادامه مطلب...

سارقان حرفه ای منازل در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارقان حرفه ای منازل در این شهرستان خبرداد و گفت: سارقان در بازجویی ها به 25 فقره سرقت اسباب و اثاثیه منازل اعتراف کردند.
ادامه مطلب...

شادابی جامعه با برگزاری کنسرت های بی محتوا محقق نمی شود

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: شادابی جامعه در گرو برگزاری کنسرت های بی محتوا، بی اساس و خارج از عرف نیست بلکه با حل مشکلات اجتماعی، اقتصادی سیاسی و به ویژه بیکاری در ارتباط مستقیم است.
ادامه مطلب...

329 ورزشکار جانباز سازمان یافته در استان فعالیت می کنند

مراغه - ایرنا - رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان آذربایجان شرقی از فعالیت 329 ورزشکار به صورت سازمان یافته در این هیات خبرداد و گفت: از این تعداد 123 ورزشکار زن و مابقی مرد هستند.
ادامه مطلب...

اجرای پایاب و آبیاری قطره ای به مدیریت بحران آب کمک می کند

مراغه - ایرنا - فرماندارعجب شیر اجرای پایاب سد قلعه چای و آبیاری قطره ‌ای را در مدیریت بحران کم آبی در شهرستان مهم توصیف کرد و گفت: با اجرای این طرح ها، 60 درصد در مصرف آب کشاورزی صرفه جویی می شود.
ادامه مطلب...

فرودگاهی که پرواز ندارد

مراغه - ایرنا - فرودگاه سهند به عنوان یکی از فرودگاه های آذربایجان شرقی، در سال های اخیر و به رغم راه اندازی های چندباره، در حال حاضر تنها نام فرودگاه را یدک می کشد و هیچ پروازی ندارد.

ادامه مطلب...

2287 خانواده زیرپوشش انجمن حمایت از زندانیان هستند

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان های آذربایجان شرقی گفت: 2 هزار و 287 خانواده در استان زیرپوشش انجمن های حمایت از زندانیان بوده و خدمات حمایتی دریافت می کنند.
ادامه مطلب...

آموزش و پرورش زیر بنای توسعه ورزش قهرمانی است

آموزش و پرورش زیر بنای توسعه ورزش قهرمانی است معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت:آموزش و پرورش زیر بنای توسعه ورزش قهرمانی و پهلوانی است.
ادامه مطلب...

طرح آبخیزداری در 14 شهرستان آذربایجان شرقی در دست اجراست

مراغه - ایرنا - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی گفت: طرح آبخیزداری با 20 میلیارد تومان اعتبار در 14 شهرستان استان در دست اجراست.
ادامه مطلب...

300 هزار دانش آموز در المپیاد درون مدرسه ای شرکت کردند

مراغه - ایرنا - معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: امسال 300 هزار دانش آموز در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان شرکت کرده اند.
ادامه مطلب...