نسبت ازدواج به طلاق در مراغه 3.5 به یک است

مراغه - ایرنا- رئیس اداره ثبت احوال مراغه از ثبت یک هزار و 640 ازدواج و 589 طلاق در این شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: به طور تقریبی از هر سه ازدواج در مراغه یک مورد به طلاق منجر می شود.
ادامه مطلب...

پایگاه ملی قلعه ضحاک هشترود ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از ایجاد پایگاه ملی قلعه ضحاک این شهرستان در راستای ثبت اسین اثر به عنوان میراث جهانی در یونسکو خبرداد.
ادامه مطلب...

سارقان حرفه ای در عجب شیر دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب شیر از دستگیری باند دو نفره سارقان حرفه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: سارقان در کمتر از 48 ساعت بعد از سرقت در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

ساخت و ساز در استان به زیر 2.6 میلیون مترمربع کاهش یافت

مراغه - ایرنا - عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به کاهش میزان ساخت و ساز در استان اشاره کرد و گفت: در 9 ماه سالجاری 2 میلیون و 525 هزار مترمربع ساخت و ساز شده است.
ادامه مطلب...

درخواست رفع حصر از سوی برخی‌ها زیر سوال بردن اعتقادات مردم است

تبریز- عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: درخواست رفع حصر از سوی برخی‌ها زیر سوال بردن اعتقادات مردم است.
ادامه مطلب...

حماسه 9 دی روح تازه ای به نظام و جامعه اسلامی بخشید

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره نقش موثر حماسه 9 دی در تحولات اجتماعی کشورمان گفت: این روز شتاب بیشتری به موتور محرکه انقلاب و روح تازه ای به نظام و جامعه اسلامی بخشید.
ادامه مطلب...

9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت بوده و اهمیت و نقش بصیرت در تداوم اهداف انقلاب اسلامی در این روز متجلی شد.
ادامه مطلب...

برف راه ارتباطی 15 روستا در بخش سراجوی مراغه را بست

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای مراغه از مسدود شدن راه ارتباطی 15 روستای بخش سراجوی این شهرستان بر اثر بارش برف و کولاک خبر داد.
ادامه مطلب...

طرح پیشگیری از اعتیاد در مدارس عجب شیر اجرا می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد در مدارس خبرداد و گفت: این طرح در تمامی مدارس شهرستان اجرا می شود و علاوه بر دانش آموزان، اولیا و مربیان و مدیران را نیز در بر می گیرد.
ادامه مطلب...

قهرمانی تیم بسکتبال دانش آموزی مراغه در مسابقات استانی

قهرمانی تیم بسکتبال دانش آموزی مراغه در مسابقات استانی تیم بسکتبال 3ب3 دبیرستان شاهد امام صادق مراغه مقام قهرمانی مسابقات متوسطه دوره دوم آذربایجان شرقی را کسب کرد.
ادامه مطلب...