مراسم اعتکاف در چهار مسجد عجب شیر برگزار می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی عجب شیر گفت: مراسم معنوی اعتکاف امسال در دو مسجد شهری و دو مسجد روستایی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

سه محموله البسه و داروی قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف سه محموله البسه و داروی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 300 میلون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

موزه های مراغه، گنجینه هایی ارزشمند از دوران گذشته

مراغه - ایرنا - موزه های تاریخی و طبیعی مراغه با آثاری ارزشمند از دوره های مختلف تاریخی، یادگارهایی ارزشمند از تاریخ و تمدن طلایی گذشته این دیار به تصویر می کشد.
ادامه مطلب...

منطقه گردشگری قلعه چای عجب شیر توسعه می یابد

مراغه - ایرنا - رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عجب شیر با اشاره به استقبال خوب گردشگران نوروزی از منطقه نمونه گردشگری قلعه چای این شهرستان، از برنامه ریزی برای توسعه آن در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

دره گشایش مراغه، بهشتی در دامان طبیعت

مراغه - ایرنا - دره و منطقه نمونه گردشگری گشایش مراغه با طبیعت سرسبز، اعجاب آور و مفرح، چشم هر بیننده و گردشگری را می نوازد و دیدن این منطقه زیبا به رنج سفرش می ارزد.
ادامه مطلب...

146 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف دو محموله 146 کیلوگرمی مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

سارق لوازم داخل خودرو و مال خر در عجب شیر دستگیر شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب شیر از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو و یک نفر مال خر در این ارتباط در کمتر از 24 ساعت خبر داد.
ادامه مطلب...

اقامت مسافران نوروزی در مراغه 65.3 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه با اشاره به استقبال مسافران نوروزی از اماکن اقامتی این شهرستان در تعطیلات نوروزی گفت: از آغاز تعطیلات، اقامت در این اماکن نسبت به سال گذشته 65.3 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

تندباد 50 میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی عجب شیر خسارت زد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: تندباد، 50 میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی و بخش های کشاورزی و اماکن مسکونی این شهرستان خسارت زده است.
ادامه مطلب...

گنبدهای چهارگانه، یادگاری از تمدن پرشکوه مراغه

مراغه - ایرنا - گنبدهای تاریخی و چهارگانه مراغه با قدمتی به طول تاریخ، یادگارهایی از تمدن پرشکوه و گذشته طلایی این شهر به دلیل برخورداری از سبک معماری خاص و منحصر به فرد، در زمره آثار فاخر تاریخی قرار گرفته و به مقصدی جذاب برای علاقه مندان به تاریخ و تمدن تبدیل شده است.
ادامه مطلب...