250 دانش آموز مراغه ای عازم مناطق عملیاتی شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اعزام 250 دانش آموز پسر دبیرستان های این شهرستان به مناطق عملیاتی شمال غرب خبرداد.
ادامه مطلب...

موزه مشاهیر آموزش و پرورش مراغه ایجاد می شود

موزه مشاهیر آموزش و پرورش مراغه ایجاد می شود معاون مدیر کل ومدیر آموزش و پرورش مراغه از ایجاد موزه «مشاهیر و مفاخر آموزش و پرورش» شهرستان خبر داد و گفت: وجود هنرمندانی همچون غلامرضا آزادی، داود مثمر، حیدرعباسی و بسیاری دیگر از هنرمندان در آموزش و پرورش مراغه یک از اصلی ترین دلایل ایجاد این موزه است.
ادامه مطلب...

آغاز اردوی بزرگ فرهنگی تربیتی راهیان نور دانش آموزی در مراغه

آغاز اردوی بزرگ فرهنگی تربیتی راهیان نور دانش آموزی در مراغه اولین مرحله اردوی بزرگ فرهنگی تربیتی راهیان نور دانش آموزان پسر مراغه با شرکت 250دانش آموز در سالتحصیلی آغاز شد.
ادامه مطلب...

سارقان مسلح مامورنما در هشترود دستگیر شدند

مراغه – ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی هشترود از دستگیری سه سارق مسلح مامورنما که با عنوان مامور انتظامی اقدام به سرقت و اخاذی از شهروندان می کردند، خبر داد.
ادامه مطلب...

بیش از 9 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان خبرداد و گفت: در عملیات انهدام این باند 9 کیلو و 142 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
ادامه مطلب...

مستثنی کردن چند کشور از تحریم نشان از درماندگی آمریکاست

مراغه-ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مستثنی کردن چندین کشور از تحریم های نفتی و چندین بندر، نشان از درماندگی و اوج استیصال آمریکا در برابر کشورمان است.
ادامه مطلب...

ترویج فرهنگ وقف به رفع نیازهای جامعه منجر می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به نقش موثر وقف در کارها و طرح های عام المنفعه گفت: ترویج فرهنگ وقف به رفع نیازهای جامعه در بخش های مختلف از جمله زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی منجر می شود.
ادامه مطلب...

معرفی دو کارشناس مسئول جدید آموزش و پرورش مراغه

معرفی دو کارشناس مسئول جدید آموزش و پرورش مراغه کارشناس مسئولان جدید آموزش نیروی انسانی وهمچنین مشارکت های مردمی ،شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش مراغه معرفی شدند.
ادامه مطلب...

معرفی نفرات برتر سوگواره نظم و نثر محرم در مراغه

معرفی نفرات برتر سوگواره نظم و نثر محرم در مراغه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از معرفی نفرات برتر نخستین همایش سوگواری نظم و نثر محرم خبر داد .
ادامه مطلب...

استکبار ستیزی شاخص مهم انقلاب اسلامی است

استکبار ستیزی شاخص مهم انقلاب اسلامی است عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مبارزه با استکبار جهانی ،مهمترین شاخص انقلاب اسلامی ایران می باشد.
ادامه مطلب...