جشنواره ورزشی مادربزرگ ها و نوه ها در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - نائب رئیس هیات انجمن های ورزشی مراغه گفت: جشنواره مادربزرگ ها و نوه ها با حضور بیش از 400 نوه و مادربزرگ مراغه ای در بوستان یادگاران این شهر برگزار شد.
ادامه مطلب...

تعداد فضاهای ورزشی کشور بعداز پیروزی انقلاب ۱۴ برابر شده است

تبریز- وزیر ورزش و جوانان گفت: تعداد فضاهای ورزشی کشور بعداز پیروزی انقلاب و طی ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی، ۱۴ برابر شده است.
ادامه مطلب...

ورزشگاه ۵ هزار نفری مراغه به بهره برداری رسید

مراغه- ورزشگاه ۵ هزار نفری مراغه باحضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

6 طرح عمرانی و خدماتی در عجب شیر بهره برداری شد

مراغه - ایرنا - 6 طرح عمرانی و خدماتی در پنجمین روز از دهه فجر با دو میلیارد و 65 میلیون و 600 هزار تومان هزینه کرد در عجب شیر به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

گرامیداشت انقلاب اسلامی به اندازه خود آن با ارزش است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: حفظ و گرامیداشت انقلاب اسلامی به اندازه خود انقلاب مهم و با ارزش بوده و همه آحاد مردم و مسئولان باید در این راستا تلاش کنند.
ادامه مطلب...

برگزاری جشنواره کیک با طعم جشن چهل سالگی انقلاب در مراغه

برگزاری جشنواره کیک با طعم جشن چهل سالگی انقلاب در مراغه جشنواره دانش آموزی کیک جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دبستان شهید بهروز نژاد مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مسئولان در خدمت به روستائیان تلاش کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه توجه به روستائیان و رفع مشکلات آنها را ضروری دانست و افزود: مسئولان در ارائه خدمات به روستائیان تلاش کنند چرا که یکی از اولویت های انقلاب اسلامی توجه ویژه به روستائیان است.
ادامه مطلب...

500واحد مسکن روستایی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه از افتتاح 500 واحد مسکن روستایی در این شهرستان خبرداد و گفت: برای ساخت این واحدها 25 میلیارد و 250 میلیون تومان اعتبار و تسهیلات پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

نقش موثر انجمن اولیا و مربیان مدارس در تعلیم و تربیت

نقش موثر انجمن اولیا و مربیان مدارس در تعلیم و تربیت معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: انجمن اولیا و مربیان نقش مهمی در تعلیم و تربیت و تقویت ارتباط بین خانه و مدرسه دارند.
ادامه مطلب...

وظیفه آموزش و پرورش انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جدید است

وظیفه آموزش و پرورش انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جدید است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: مهمترین وظیفه آموزش و پرورش در کنار تعلیم و تربیت ،انتقال دستاورد های انقلاب اسلامی به نسل جدید است.
ادامه مطلب...