خیران در ساخت مدارس برای کودکان نیازمند ورود کنند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی با تجلیل از کمک های خیران مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی استان گفت: خیران در حوزه نرم افزاری و ساخت مدارس برای کودکان نیازمند ورود کنند.
ادامه مطلب...

آموزش مهارت های خود مراقبتی آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

مراغه - ایرنا - معاون پیشگیری نیروی انتظامی مراغه با تاکید بر لزوم آگاه سازی خانواده ها گفت: ترویج و آموزش مهارت های خود مراقبتی در خانواده ها زمینه ساز پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین جوانان و نوجوانان است.
ادامه مطلب...

پنجمین موقوفه سالجاری مراغه به ثبت رسید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از ثبت پنجمین وقف در این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
ادامه مطلب...

متوسط مصرف آب خانگی در مراغه به 240 لیتر در روز رسید

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با تاکید بر لزوم کاهش مصرف آب در ایام گرم سال گفت: متوسط مصرف آب خانگی در این شهرستان به ازای هر نفر به 240 لیتر در روز رسیده که با الگوی مصرف که 150 لیتر در روز است، فاصله زیادی دارد.
ادامه مطلب...

صنعت هماهنگ با محیط زیست به توسعه پایدار می انجامد

مراغه - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: صنعت هماهنگ با محیط زیست یکی از محورهای دستیابی به توسعه پایدار و متوازن است.
ادامه مطلب...

شبکه درمان هشترود به دو دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی مجهز شد

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود از تجهیز بیمارستان این شهرستان به دو دستگاه آزمایشگاهی با هزینه کرد سه میلیارد و 200 میلیون ریال خبرداد.
ادامه مطلب...

تنیسور مراغه ای مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تنیس مراغه گفت: سارا اصل رسولی تنیسور 11 ساله مراغه ای مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور در قزوین را به دست آورد.
ادامه مطلب...

محموله لاستیک قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: محموله لاستیک خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

توسعه صنعت گردشگری در گرو رفع مشکلات و موانع است

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه گفت: رفع موانع و مشکلات شهری نقش به سزایی در توسعه صنعت گردشگری شهرستان دارد.
ادامه مطلب...

اصناف در پیش برد اهداف اقتصادی نقش تعیین کننده ای دارند

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر به نقش محوری اصناف در توسعه شهرستان اشاره کرد و گفت: نقش اصناف در پیش برد و تحقق اهداف اقتصادی کشور نیز تعیین کننده است.
ادامه مطلب...