وزنه بردار نوجوان مراغه ای سوم مسابقات کشوری بزرگسالان شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: عرفان مرادی وزنه بردار نوجوان مراغه ای در دسته61 کیلوگرم با مهار وزنه 102 کیلوگرمی، عنوان سومی رقابت های وزنه برداری بزرگسالان قهرمانی کشور را کسب کرد.
ادامه مطلب...

شهدا جسارت تعرض به ایران اسلامی را از آمریکا گرفته اند

مراغه - ایرنا - عضو هیات معارف جنگ با اشاره به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت در ایستادگی مقابل استکبار جهانی گفت: شهدا جسارت تعرض به ایران اسلامی را از آمریکا و ایادی آن گرفته اند.
ادامه مطلب...

مشارکت همگانی موجب ارتقای سلامت می شود

مشارکت همگانی موجب ارتقای سلامت می شود معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: مشارکت همگانی و بخصوص همکاری دستگاه ها ،سازمان ها و نهاد ها ،موجب ارتقای ضریب سلامت در جامعه می شود.
ادامه مطلب...

مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان کشور در مراغه به پایان رسید

مراغه- مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان کشور با قهرمانی تیم کشتی خراسان رضوی در مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

تکریم خانواده های شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به جایگاه معنوی خانواده های شهدا در جامعه گفت: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
ادامه مطلب...

خراسان رضوی قهرمان کشتی پهلوانی نوجوانان کشور شد

مراغه - ایرنا - مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان کشور جام شادروان پهلوان محمود صدیق زاده با قهرمانی خراسان رضوی در مراغه پایان یافت.
ادامه مطلب...

دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی است

دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: باید از فرصت های دهه مبارک فجر برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی استفاده کرد.
ادامه مطلب...

بیشتر شهرهای آذربایجان شرقی درزمینه مدیریت پسماند مشکل دارند

مراغه - ایرنا - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: پسماند و مدیریت آن از مسائل اصلی شهر و روستاهای بوده و بیشتر شهرهای استان در این زمینه با مشکلاتی مواجه هستند.
ادامه مطلب...

واحدهای صنعتی آلاینده جریمه و تعطیل می شوند

مراغه - ایرنا - معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: واحدهای صنعتی که قوانین زیست محیطی را رعایت نکنند جریمه و تعطیل و به عنوان آلاینده صنعتی معرفی می شوند.
ادامه مطلب...

کسب رتبه فنی استان توسط روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه

کسب رتبه فنی استان توسط روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه کارشناسی روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه به عنوان فنی ترین روابط عمومی استان آذربایجان شرقی در بین 39ناحیه و منطقه معرفی شد.
ادامه مطلب...