وزنه بردار مراغه ای نایب قهرمان کشور شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: عرفان مرادی وزنه بردار نوجوان مراغه ای در دسته61 کیلوگرم در جایگاه دوم نخستین المپیاد وزنه برداری کشور قرار گرفت.
ادامه مطلب...

طرح تولید علوفه های پاییزه دیم در چاراویماق اجرا می شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق از اجرای طرح تولید علوفه های پاییزه دیم در این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور ترویج کشت دیم پاییزه، دو هکتار از اراضی شهرستان به این منظور اختصاص یافت.
ادامه مطلب...

دومین همایش "بسیج و آینده انقلاب اسلامی" به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج...

دومین همایش "بسیج و آینده انقلاب اسلامی" به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، با سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه مراغه و هیئت رئیسه ی دانشگاه مراغه در سالن فجر برگزار گردید.
ادامه مطلب...

هنر ابزاری برای ایستادگی در برابر جنگ نرم است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش هنر متعهد در تبیین ارزش های اسلامی و انقلابی گفت: هنر ابزاری برای الگودهی به جوانان و ایستادگی در برابر جنگ نرم دشمن و نظام سلطه است.
ادامه مطلب...

ایران اسلامی با تفکر بسیجی در برابر تهدیدها آسیب ناپذیر است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ بسیج در جامعه گفت: ایران اسلامی با تفکر بسیجی در برابر تهدیدها و تحریم ها آسیب ناپذیر بوده و مقتدرانه در برابر یاوه گویی های نظام استکباری ایستاده است.
ادامه مطلب...

طلبگی بهترین فرصت جوانان برای خدمت به جامعه اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با اشاره به جایگاه روحانیت در بین امت اسلامی گفت: طلبگی بهترین فرصت جوانان برای خدمت به جامعه اسلامی است.
ادامه مطلب...

مرگ خاموش در مراغه جان سه نفر را گرفت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه با هشدار نسبت به افزایش خطر گازگرفتگی در فصل سرما و ضرورت هوشمندی بیشتر شهروندان اعلام کرد: سه عضو یک خانواده بر اثر گاز گرفتگی در مراغه جان خود را از دست دادند.
ادامه مطلب...

10سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد عجب شیر اهدا شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر از اهدا 10 سری جهیزیه به ارزش 100 میلیون تومان به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان به مناسبت هفته بسیج خبرداد.
ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه خلاقیت در تدریس هنر در مراغه

برگزاری کارگاه خلاقیت در تدریس هنر در مراغه معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مراغه از برگزاری کارگاه ابتکاری خلاقیت در تدریس هنر در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

امضای تفاهم نامه همکاری میان معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت...

به منظور بسط و توسعه همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی و همچنین استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای طرفین، تفاهم نامه حقوق شهروندی میان معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری به نمایندگی دکتر محمود عباسی و دانشگاه مراغه به نمایندگی دکتر محمد علی لطف الهی یقین در محل وزارت دادگستری منعق
ادامه مطلب...