فرماندار هشترود بر تجهیز بیمارستان این شهرستان تاکید کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود بر تجهیز بیمارستان این شهرستان تاکید کرد و گفت: قرارگرفتن این شهرستان در کنار آزادراه پیامبر اعظم و درمان بیماران تصادفات جاده ای در این بیمارستان، تجهیز آن را بیش از پیش ضروری کرده است.
ادامه مطلب...

محموله داروی قاچاق در مراغه به مقصد نرسید

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله داروی قاچاق دامی در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش تقریبی محموله کشف شده 500 میلیون ریال است.
ادامه مطلب...

شهید مطهری مرزبان ارزش های اسلامی بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شهید مطهری، معلمی نمونه و مرزبان ارزش های اسلامی و اعتقادی جامعه اسلامی بود.
ادامه مطلب...

نظام جمهوری اسلامی تبلور آموزه های قرآنی در جامعه است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی و اجتماعی قرآن در جامعه گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی تبلور قرآن و آموزه های آن در جامعه است.
ادامه مطلب...

4910 میلیارد ریال به دهیاری های آذربایجان شرقی پرداخت شده است

مراغه - ایرنا - مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و در بازه زمانی سال های 92 تا 97، چهار هزار و 910 میلیارد ریال به حساب دهیاری های استان واریز شده است.
ادامه مطلب...

نگرش علمی در برون رفت از مشکلات اجتماعی موثر است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نگرش علمی به مشکلات و معضلات اجتماعی، مهمترین راهکار برای برون رفت از بحران هاست.
ادامه مطلب...

معلمان حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه اجتماعی معلم گفت: معلمان به عنوان تربیت دهندگان نسل آینده، حق بزرگی بر گردن همه آحاد جامعه دارند و باید ارج نهاده شوند.
ادامه مطلب...

جوانان نقشی اساسی در تعیین جهت گیری های جامعه دارند

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: جوانان نقشی عمده و اساسی در تعیین جهت‌ گیری ‌ها و توسعه‌ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه دارند و استفاده بهینه و کارآمد از توان آنها موجب پیشرفت و افزایش امید به آینده می شود.
ادامه مطلب...

دو تن موادغذایی فاسد در عجب شیر معدوم شد

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان عجب شیر از معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

علوی: تولیدکنندگان سرداران اقتصادی کشور هستند

مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: سرمایه گذاران و تولید کنندگان سرداران اقتصاد کشور هستند و دولت با محترم شمردن آنها، به دنبال رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور است.
ادامه مطلب...