تبعیت از دستورات متخصصان بهداشت حجت شرعی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به شیوع بیماری کرونا در برخی مناطق کشور گفت: براساس نظر مراجع تقلید، تبعیت از دستورات متخصصان بهداشت، حجت شرعی برای جامعه است.
ادامه مطلب...

مراجعه به مراکز درمانی مراغه ۳۰ درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی شهرستان همزمان با شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: اضطراب و ترس از بیماری کرونا موجب مراجعه مردم به مراکز درمانی شده که در بیشتر موارد افراد حتی بیماری و موردی خاصی هم ندارند.
ادامه مطلب...

مردم در مقابله با کرونا با بهداشت و درمان همکاری کنند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: همکاری مردم با سیاست‌ها و اقدامات مجموعه بهداشت و درمان در مقابله با کرونا یکی از موثرترین راه‌ها در کاهش و پیشگیری از این بیماری است.
ادامه مطلب...

مسیل های بحرانی مراغه شناسایی و لایروبی می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر ضرورت آمادگی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در فصل بارندگی گفت: مشکلات موجود در مسیل‌های بحرانی شهرستان شناسایی و لایروبی می‌شود.
ادامه مطلب...

تشدید نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم تامین نیازهای شهروندان گفت: نظارت بر بازار عرضه مواد بهداشتی و غذایی در شهرستان تشدید می‌شود.
ادامه مطلب...

کنترل جو روانی جامعه در مقابله با کرونا مهم است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: کنترل جو روانی جامعه در مقابله با کرونا و پیشگیری از شیوع آن مهم است.
ادامه مطلب...

داروخانه‌ها و مراکز تجهیزات پزشکی زیر ذره‌بین فرمانداری و دادستانی...

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه به همراه دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از مسوولان دستگاه های متولی این شهرستان در راستای بررسی وضعیت توزیع اقلام مورد نیاز پزشکی در کنترل کرونا ویروس، از داروخانه‌ها و عرضه محصولات و تجهیزات پزشکی بازدید کردند.
ادامه مطلب...

دستگاه‌های اجرایی در کاهش نگرانی‌های کرونا همکاری کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: مردم و دستگاه‌های اجرایی شهرستان به خصوص دستگاه‌های متولی، با اقدامات پیشگیرانه در کاهش نگرانی‌های کرونا ویروس همکاری کنند.
ادامه مطلب...

حادثه رانندگی در مراغه ۲ نفر کشته درپی داشت

تبریز- حادثه رانندگی در مراغه که بر اثر بی احتیاطی راننده تریلی اتفاق افتاد، دو نفر کشته درپی داشت.
ادامه مطلب...

مورد مشکوک به بیماری کرونا در مراغه مشاهده نشده است

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: تاکنون هیچ مورد مشکوک به بیماری کرونا ویروس در این شهرستان مشاهده نشده است.
ادامه مطلب...