13 تن مرغ منجمد برای تنظیم بازار در مراغه توزیع می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به تامین کالاهای اساسی شهروندان گفت: با مصوبه ستاد تنظیم بازار، 13 تن مرغ منجمد برای تنظیم بازار این شهرستان توزیع می شود.
ادامه مطلب...

تقویت گردشگری روشی مناسب در توسعه روستاهاست

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه به اشاره به ظرفیت های گردشگری روستاهای اطراف سدعلویان مراغه گفت: تقویت زیرساخت های گردشگری، به توسعه روستاهای اطراف این سد کمک می کند.
ادامه مطلب...

28 طرح هفته دولت در مراغه آماده بهره برداری و کلنگ زنی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: همزمان با هفته دولت 28 طرح با 457 میلیارد و 555 میلیون ریال اعتبار در این شهرستان بهره برداری و یا کلنگ زنی می شود.
ادامه مطلب...

نایب رییس شورای مراغه: خیران در عمران و توسعه شهری ورود کنند

مراغه - ایرنا - نایب رییس شورای اسلامی مراغه با دعوت از خیران برای مشارکت در عمران و توسعه شهری گفت: درآمدهای شهرداری برای اجرای طرح های عمرانی در شهر محدود است از این رو باید زمینه ورود خیران در این بخش را فراهم کنیم.
ادامه مطلب...

بخشدار مراغه: مشارکت روستائیان در توسعه روستاها مهم است

مراغه -ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه به نقش مشارکت روستائیان در رونق و توسعه روستاها اشاره کرد و گفت: مشارکت و همکاری روستاییان بسیاری از مشکلات را برطرف می کند.
ادامه مطلب...

عبدی مراغه قهرمان مسابقات سپک تاکرای شمالغرب کشور شد

مراغه - ایرنا - رقابت های سپک تاکرای قهرمانی شمالغرب کشور در مراغه با قهرمانی عبدی مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

منفعت طلبی عده ای در داخل برخلاف مصالح مردم و نظام است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر وحدت مردم در برابر مشکلات اقتصادی گفت: منفعت طلبی عده ای سودجو در داخل، برخلاف مصالح مردم و نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

دفع غیراصولی فاضلاب شهری سلامت مردم هشترود را تهدید می کند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: استفاده از فاضلاب شهری در آبیاری زمین ها و مزارع کشاورزی، محیط زیست و سلامت مردم را تهدید می کند.
ادامه مطلب...

تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه کارگزار نمونه کشوری شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از انتخاب شرکت تعاونی دهیاران این بخش به عنوان کارگزار نمونه کشوری در همایش نقش تعاونی های دهیاری ها در توسعه روستایی خبر داد.
ادامه مطلب...

آزادگان نماد صبر و استقامت و وفاداری به نظام هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: آزادگان نماد صبر، استقامت و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی و از نیروهای ارزشمند انقلاب هستند.
ادامه مطلب...