ابراز نگرانی فرماندار هشترود از ازدواج اجباری دختران در سن پایین

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به ازدواج اجباری دختران در سن پایین، گفت: متاسفانه سن ازدواج در دختران به زیر 14 سال کاهش یافته که این امر آسیب های اجتماعی زیادی به دنبال دارد.
ادامه مطلب...

تخصیص 7 میلیارد ریال برای ساماندهی پسماند شهرستان عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر بر حمایت از طرح های جامع در حوزه مدیریت پسماند و بازیافت تاکید کرد و گفت: در همین راستا، 7 میلیارد ریال برای ساماندهی پسماند این شهرستان اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آتش حمایت آمریکا از ایجاد نیرو در سوریه، دامن منطقه را خواهد گرفت

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در ایجاد نیروی 30 هزار نفری در سوریه گفت: آتش این حرکت که در حمایت از گروه های تروریستی است، دامن کشورهای منطقه را خواهد گرفت.
ادامه مطلب...

کاهش 45 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای عجب شیر در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با اشاره به کاهش 45 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای این شهرستان گفت: ذخیره آب پشت این در حال حاضر 8 میلیون مترمکعب است که این رقم در مدت مشابه سال قبل بیش از 16 میلیون متر مکعب بود.
ادامه مطلب...

دعوت از فوتسالیست هشترودی به اردوی تیم ملی المپیک

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود از دعوت فوتسالیست این شهرستان به اردوی انتخابی تیم ملی المپیک خبر داد.
ادامه مطلب...

توسعه صنعت هوایی و زیرساخت های فرودگاهی، رویکرد اساسی دولت در حوزه حمل و نقل

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به نقش صنعت هوایی در حمل و نقل و رونق اقتصادی گفت: توسعه صنعت هوایی و زیرساخت های فرودگاهی از رویکردهای اساسی دولت و وزارت راه و شهرسازی است.
ادامه مطلب...

شناسایی 303 بازمانده از تحصیل در چاراویماق

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق گفت: 303 بازمانده از تحصیل در شهرستان شناسایی شده که به دلایل متعدد یا وارد چرخه آموزش نشده و یا به علت هایی در مقطعی از تحصیل باز مانده و از نظام تعلیم، تربیت محروم شده اند.
ادامه مطلب...

کوه سهند در مسیر سرنوشت دریاچه ارومیه

مراغه - ایرنا - کوه زیبای سهند که به دلیل تنوع گیاهی از آن به عنوان عروس کوه های ایران یاد می شود این روزها بر اثر کم توجهی های متولیان امر و استفاده نادرست در آستانه نابودی و دچار شدن به سرنوشت تلخ دریاچه ارومیه قرار دارد.
ادامه مطلب...

بسته شدن راه دسترسی 60 روستای هشترود براثر برف و کولاک

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود از بسته شدن راه دسترسی 60 روستا در محور آتش بیگ این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار هشترود برهدایت روستاییان به سمت طرح های زودبازده

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: دهیاران، متقاضیان وام در روستاها را به سمت فعالیت در طرح های زودبازده از جمله صنایع دستی هدایت کنند.
ادامه مطلب...