دو سوم مدارس آذربایجان شرقی نیاز به بازسازی و مقام سازی دارد

مراغه - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: از مجموع 31 هزار کلاس درس فعال استان یک سوم به بازسازی و یک سوم هم به مقاوم سازی نیاز دارد.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی 2020 روستای بالای 20 خانوار دارد

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه تعداد روستاهای بالای 20 خانوار استان در سال 1390، یک هزار و 950 روستا بود گفت: این رقم در سال 1395 به 2020 روستا رسید که نشان دهنده مهاجرت معکوس به روستاهاست.
ادامه مطلب...

300 کوهنورد پیشکسوت کشور در مراغه گردهم می آیند

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه از برگزاری چهارمین گردهمایی پیشکسوتان کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور به میزبانی این شهرستان خبر داد و گفت: این گردهمایی با حضور 300 کوهنورد برگزار می شود.
ادامه مطلب...

آب شرب 63 روستای چاراویماق در وضعیت بحران است

مراغه – ایرنا – فرماندار چاراویماق گفت: وضعیت آب شرب 63 روستای شهرستان بحرانی است و اگر برنامه ریزی های به موقع و لازم انجام نشود با مشکلات بزرگی مواجه خواهیم شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: ماشین آلات راهداری چاراویماق فرسوده است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با اشاره به اینکه بیشتر ماشین آلات راهداری این شهرستان فرسوده است، گفت: بیشتر ماشین آلات راهداری شهرستان بیش از 35 سال عمر داشته و نیاز به بازسازی و نوسازی دارند.
ادامه مطلب...

تربیت کودکان براساس آموزه های اسلامی آنها را بیمه کند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: تربیت کودکان براساس آموزه های اسلامی در کنار آموزش های مهارتی و رفتاری، آنها را در برابر همجمه های فرهنگی و آسیب های اجتماعی عصر حاضر بیمه می کند.
ادامه مطلب...

شورای شهر مراغه از عملکرد شهردار رضایت کامل دارد

مراغه - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر مراغه گفت: تمامی اعضای این شورا از عملکرد شهردار رضایت کامل دارند و وی با تمام توان به کار خود ادامه می دهد.
ادامه مطلب...

خرید تضمینی گندم از کشاورزان مراغه ای به 35 هزار تن رسید

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از پایان خرید تضمینی گندم در این شهرستان خبرداد و گفت: امسال 35 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.
ادامه مطلب...

نظام اسلامی به برکت نیروهای مسلح با قامت استوار ایستاده است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به نقش توان بازدارنده دفاعی کشورمان در برابر تهدیدهای دشمنان خارجی گفت: نظام اسلامی به برکت نیروهای مسلح با قامت استوار در برابر یاوه گویی های استکبار ایستاده است.
ادامه مطلب...

انزوای آمریکا در بین افکار عمومی دنیا حتمی است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع بسیجیان گفت: براساس رهنمودهای رهبری و به پشتوانه جوانان این مرز و بوم، انزوای آمریکا در بین افکار عمومی دنیا به دلیل اعمال تحریم ها علیه کشورمان حتمی است.
ادامه مطلب...