آذربایجان شرقی از نظر رشد اعتیاد بیست و هشتم کشور است

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: در شیوع شناسی انجام شده، نرخ رشد اعتیاد در کشور 5.4 درصد است و استان با 1.2 درصد در رتبه 28 کشوری قرار دارد.
ادامه مطلب...

300 مورد سرقت آب از شبکه انتقال آبفار مراغه شناسایی شد

مراغه - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب روستایی مراغه با اشاره به نگهداری بیش از 390 کیلومتر شبکه آبرسانی در روستاهای این شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 300 مورد سرقت آب از این شبکه شناسایی شده است.
ادامه مطلب...

نخستین خانه جوان آذربایجان شرقی در مراغه ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه از ایجاد نخستین خانه جوان آذربایجان شرقی در مراغه خبر داد و گفت: این خانه در زمینی به مساحت 900 مترمربع و با اعتبار 10 میلیارد ریال ساخته می شود.
ادامه مطلب...

50 درصد سیب آذربایجان شرقی در مراغه تولید می شود

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از آغاز برداشت سیب در این شهرستان خبرداد و گفت: 50 درصد سیب آذربایجان شرقی در این شهرستان تولید می شود.
ادامه مطلب...

توجه به دغدغه های جوانان از اولویت های کارگروه اجتماعی است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: توجه به دغدغه های جوانان و نوجوانان و حل مشکلات و خواسته های این قشر یکی از مهمترین اولویت های کارگروه اجتماعی و فرهنگی است.
ادامه مطلب...

نزدیک به 142 هزار نفر در آذربایجان شرقی بی سوادند

مراغه - ایرنا - معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از بی سوادی 141 هزار و 918 نفر در استان خبر داد و گفت: براساس سرشماری سال 95، این آمار گروه هدف سنی 10 الی 49 سال را شامل می شود و با توجه به آن 5.7 درصد استان بی سواد هستند.
ادامه مطلب...

استفاده از جوش شیرین و نمک در نانوایی های هشترود بالاست

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه میزان استقاده از جوش شیرین و نمک در نانوایی های شهرستان بالاست گفت: با استفاده کنندگان جوش شیرین در واحدهای نان پزی برخورد می شود.
ادامه مطلب...

10میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه چاراویماق تخصیص یافت

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 10 میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه شهرستان چاراویماق خبرداد و گفت: این مبلغ برای تجهیز و چمن کاری این استادیوم هزینه می شود.
ادامه مطلب...

جام باشگاه های سنگ نوردی کشور راه اندازی می شود

مراغه - ایرنا - دبیر فدراسیون کوهنوردی از راه اندازی نخستین دوره جام باشگاه های سنگ نوردی در آبان ماه سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

هر مددکار کمیته امداد 380 پرونده مددجویی دارد

مراغه - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: هر مددکار این نهاد به طور میانگین مسوول رسیدگی به امور 380 مددجو است که بسیار زیاده بود و باید به 100 مورد کاهش یابد.
ادامه مطلب...