بی احتیاطی دهیاری گاز 25 روستای هشترود را قطع کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره گاز هشترود گفت: بی احتیاطی دهیاری و حفاری بدون مجوز، موجب قطع شدن گاز 25 روستای شهرستان شد.
ادامه مطلب...

تراکتوسازی همچنان به یک مربی بزرگ نیاز دارد

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که به رغم نداشتن سرمربی در دو بازی اخیر موفق به کسب چهار امتیاز شد، همچنان به یک مربی بزرگ و نامدار برای هدایت و سکانداری تیم در ادمه رقابت های لیگ برتر نیاز دارد.
ادامه مطلب...

بازارچه صنایع دستی روستای علویان مراغه ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از مکان یابی و ایجاد بازارچه گردشگری و صنایع دستی روستایی در روستای علویان این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تامین تجهیزات آتش نشانی اولویت دولت و شهرداری ها قرار گیرد

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تلاش های آتش نشانان در خدمات رسانی به شهروندان گفت: تامین تجهیزات به روز آتش نشانی، باید در اولویت دولت و شهرداری ها قرار گیرد.
ادامه مطلب...

حریم رودخانه قلعه چای عجب شیر آزادی سازی می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: اراضی بستر و حریم رودخانه قلعه چای این شهرستان در راستای احیا دریاچه ارومیه آزادسازی می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد اختلاف در بین مردم بزرگ ترین خیانت است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم وحدت در جامعه گفت: بزرگترین خیانت در وضعیت کنونی، ایجاد اختلاف و تفرقه در بین آحاد مردم است.
ادامه مطلب...

شاخص سالخوردگی در هشترود به 45 درصد رسید

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با ابراز نگرانی از بالا بودن شاخص سالخوردگی (نسبت افراد بالای 65 سال به افراد زیر 15 سال) در این شهرستان گفت: این رقم در شهرستان 45 درصد و بیشتر از میانگین 30 درصدی کشوری است.
ادامه مطلب...

شهرداری مراغه آماده خاکسپاری پیکر یدالله صمدی در زادگاهش است

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از آمادگی این شهرداری برای خاکسپاری پیکر یدالله صمدی در قطعه هنرمندان این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مدیریت منابع آبی در تحقق کشاورزی پایدار ضروری است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه امروز شاهد بحران آب در کشور به صورت عینی و ملموس هستیم گفت: کشاورزی پایدار با مدیریت منابع آبی موجود تحقق می یابد.
ادامه مطلب...

10 خانه بهداشت روستایی در چاراویماق غیرفعال است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: از 42 خانه بهداشت روستایی فعال در شهرستان 10 مورد به حالت غیر فعال درآمده و ضروریست در راستای ارتقای سطح سلامت و بهداشت مردم، نسبت به راه اندازی این مراکز اقدام شود.
ادامه مطلب...