رئیس ورزش مراغه: اخلاق در ورزش ماندگارتر است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: اخلاق در کنار اعتقادات و عبادات جایگاه رفیعی در ورزش دارد و قهرمانان باید به این موضوع توجه داشته باشند که اخلاق در ورزش ماندگارتر است.
ادامه مطلب...

غبار بی رغبتی مخاطبان بر پرده سینمای مراغه

مراغه - ایرنا - روزگاری در مراغه پنج سالن سینما فعالیت می کرد که با اکران فیلم های مختلف، چراغ هنر هفتم را در این شهرستان روشن نگه می داشتند، اما چراغ سینماهای این شهر در دهه های اخیر رو به خاموشی رفته است.
ادامه مطلب...

350 نفر در مراغه در طول تابستان آموزش فوتبال دیدند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات فوتبال مراغه گفت: در طول تابستان امسال 350 فوتبال آموز در چهار مدرسه فوتبال مجوزدار شهرستان شرکت کرده و آموزش دیدند.
ادامه مطلب...

540میلیون دلار در واردات شکر صرفه جویی شد

مراغه - ایرنا - معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی به افزایش تولید شکر در کشور اشاره کرد و گفت: در سال جاری 540 میلیون دلار در واردات شکر به کشور صرفه جویی شده است.
ادامه مطلب...

ورزشکار مراغه ای قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا و اروپا شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: حسین صلاح الدین در وزن 75 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان موفق به کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ آسیا و اروپا شد.
ادامه مطلب...

25کیلو مواد مخدر و 8300 لیتر سوخت در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود گفت: در دو عملیات جداگانه 25 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هشت هزار و 300 لیتر انواع فراورده های سوختی قاچاق در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

هم اندیشی تعاونی ها و ناظران موجب توسعه روستاها شده است

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: هم‌ اندیشی و تبادل نظر تعاونی دهیاران و ناظران فنی طرح های عمران روستایی، توسعه و آبادانی روستاهای بخش مرکزی شهرستان را سرعت بخشیده است.
ادامه مطلب...

26 گروه جهادی از مراغه عازم مناطق محروم شهری شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: 26 گروه جهادی متشکل از 250 نفر از بسیجیان این شهرستان برای محرومیت زدایی و ارائه خدمات اجتماعی به مناطق حاشیه شهری اعزام شدند.
ادامه مطلب...

مشکلات اقتصادی ناشی از بی برنامگی و توطئه دشمنان است

مراغه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مشکلات اقتصادی کنونی نتیجه بی برنامگی مراجع اقتصادی کشور و البته توطئه دشمنان است.
ادامه مطلب...

سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور زیر پنج درصد است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با انتقاد از مشارکت و سهم کم تعاونی ها در فعالیت های اقتصادی کشور افزود: سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور کمتر از 5 درصد است.
ادامه مطلب...