ملت بصیر ایران اسلامی با حماسه 9 دی بساط فتنه را برچیدند

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش پشتوانه مردمی در شکست توطئه های نرم دشمنان نظام اسلامی گفت: مردم بصیر ایران اسلامی با رقم زدن حماسه 9 دی‌ بساط فتنه‌ و فتنه‌ گران را برچیده و عزت انقلاب و نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.
ادامه مطلب...

پرداخت وام اشتغالزایی به 50 معتاد بهبودیافته در هشترود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه موضوع اشتغال معتادان بهبود یافته نقش مهمی در جلوگیری از گرفتارشدن مجدد آنها دارد گفت: به 50 نفر از معتادانی که بیش از یکسال از بهبود آنها می گذرد و پاک هستند تسهیلات اشتغالزایی با سود 3 درصد پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

فعالیت 113 مدرسه مروج سلامت در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از اجرای طرح مدارس مروج سلامت در این شهرستان خبرداد و گفت: هم اکنون 113 مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی به عنوان مدارس مروج سلامت فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار چاراویماق: جمع آوری سگ های ولگرد نیازمند همکاری تمامی نهادها است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار چاراویماق جمع آوری و کنترل سگ های ولگرد را نیازمند همکاری تمامی بخش ها و نهادهای دولتی و خصوصی عنوان کرد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: کاروان های راهیان نور فرصتی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش فرهنگی کاروان های راهیان نور در جامعه گفت: این کاروان ها و اردوهای فرهنگی و تربیتی، فرصتی مغتنم برای تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
ادامه مطلب...

کشف 8.5 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 8.5 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان خبرداد و گفت: سه قاچاقچی مواد مخدر نیز در این ارتباط دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.
ادامه مطلب...

24 میلیارد ریال برای ساخت نخستین استخر سرپوشیده در چاراویماق

مراغه - ایرنا - شهردار قره آغاج از آغازعملیات اجرایی ساخت اولین استخر سرپوشیده در این شهر خبر داد و گفت: هزینه ساخت این استخر ۲۴ میلیارد ریال بر آورد شده که 6 میلیارد و 300 میلیون ریال آن به صورت اسناد خزانه ای در اختیار شهرداری قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

موقعیت ممتاز ایران در منطقه در سایه ایثارگری های نیروهای مسلح است

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان شرقی با اشاره به توان دفاعی نظام جمهوری اسلامی در برابر تهدیدات دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی اضافه کرد: موقعیت ممتازی که نظام اسلامی در منطقه و دنیا دارد در سایه ایثار و فداکاری های نیروهای مسلح به وجود آمده است.
ادامه مطلب...

تحویل 10 دستگاه وانت نیسان به مددجویان هشترودی با هدف تقویت خوداشتغالی

مراغه - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی از تحویل 10 دستگاه وانت نیسان به ممدجویان هشترودی با هدف تقویت خوداشتغالی مددجویان خبر داد و گفت: تقویت اقتصادی خانواده‌ ها و توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار مددجویان از رسالت های این اداره کل است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: تصمیم اخیر ترامپ نابودی اسرائیل را سرعت می بخشد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نتایج زیانباری برای استکبار و صهیونیسم دارد و نابودی این را سرعت می بخشد.
ادامه مطلب...